MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Genel, Manşet, Toplum » İstanbul’da köprü trafiği virüs korkusundan dolayı sakin

İstanbul’da köprü trafiği virüs korkusundan dolayı sakinTürkiye’de korona virüs vaka sayılarının artmasının ardından sokaklar sessizliğe büründü. Cuma günleri büyük yoğunluğun yaşandığı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiği ise yüzde 11’e kadar düştü. İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.

Cuma trafiğine korona etkisi – Tıkla İzle

Dünyada birçok ülkede ölümlere sebep olan korona virüsün Türkiye’de de görülmesinin ardından İstanbul trafiği tarihi günlerini yaşıyor.

CUMA GÜNLERİ BÜYÜK YOĞUNLUĞUN YAŞANDIĞI 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ TRAFİĞİ YÜZDE 11’E KADAR DÜŞTÜ. (EMRE BABA – SÜMEYYE İNAL/İSTANBUL-İHA) Türkiye’de korona virüs vaka sayılarının artmasının ardından sokaklar sessizliğe büründü. Cuma günleri büyük yoğunluğun yaşandığı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiği ise yüzde 11’e kadar düştü. İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.

Cuma günü iş çıkış saatlerinde adete kilitlenen 15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiğinin yoğunluk seviyesi yüzde 11 oranına kadar düştü. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü istikameti D 100 kara yolunun boş olması dikkat çekti. Sakin olan İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.

📆 10 Nisan 2020 Cuma 18:55   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“İstanbul’da köprü trafiği virüs korkusundan dolayı sakin” için bir cevap

  1. korona bizi bitirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR