- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Ramazan Altan: “Öğrencilere Eğitim Desteği”

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Gazeteci Yazar Ramazan Altan başkanlık görevi verildiği takdirde eğitime yönelik ilk projesini açıkladı.

 

İlk açıklamalarında kültür, sanat ve ticaret alanındaki projelerini dile getiren Altan, Sultangazi ilçesinde eğitim alanında gerçekleştireceği projelerine de açıklık getirdi.

 

3 Bin Öğrenciye Eğitim Desteği Müjdesi!

Ramazan Altan Belediye Başkanı olduğunda; Sultangazi ilçesinde ikamet eden ya da il dışında okuyan toplamda 3 bin ilkokul, orta öğretim, lise ve üniversite öğrencilerine eğitim desteğinde bulunacağını açıkladı. İlçenin eğitim alanında gelişim göstermesinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Altan, 3 bin öğrenciye eğitim desteği müjdesi verdi.    

 

Eğitim Masrafları Belediye Tarafından Karşılanacak!

Altan, Sultangazi ilçesinin eğitim alanındaki başarı çıtasını yükseltmeyi hedeflediğini ifade ederek; daha çok başarılı, şehit, yetim, gazi ailelerinden ve ihtiyaç sahibi ailelerden seçilecek kişilerin yararlanacağı yardımların ve özel yetenekli öğrencilerin bütün eğitim masraflarının belediye tarafından karşılanacağını açıkladı. Vatanı için bedel ödeyen ve maddi geliri düşük olan ailelere öncelik verileceğini ifade eden Altan,  eğitim sürecinde belediye olarak daima bu ailelerin yanında bulunacağını ifade etti.

http://www.ramazanaltan.com/ [1]