MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet » ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ!
ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ!


Haber: Adem Giden

Zeytin Dalı Harekatı’nda bir günde 11 şehit verdik. Acı tablo Yüce Türk milletini derinden yaralarken cephede canı pahasına çarpışan Mehmetçiğimize destek çağrıları zirveye çıktı. “Bizi orduya alın” dilekçeleriyle askerlik şubelerine başvurularda patlama yaşandı.

Sınırlarımızda oluşturulan terör yuvaları her geçen gün daha çok yakıyor canımızı. Teröristler şekil değiştiriyor, sakallarını kesiyor farklı gruplara katılıyor ama hedef hep aynı, Türkiye’mizin birliği ve bütünlüğü!

MİSLİYLE KARŞILIK VERİLİYOR, 1.266 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin’de operasyonlarının 22. gününde 1.266 teröristi etkisi hale getirdi, inlerine girdi, cephanelerini dağıttı, sözde anıtlarını toprağa gömdü. Türk askeri karşısında sesi soluğu kesilen teröristler gözyaşlarına boğularak teslim olurken örgüt içinde de parçalanmalar meydana gelmeye başladı. Ancak sivil halk kılığına girerek köylere saklanan teröristler,  Türk Silahlı Kuvvetleri’ni zor durumda bırakan en önemli unsurlardan. Türkiye’de çeşitli siyasi odakların da Türk Ordusu’nu zayıflatmaya yönelik açıklamalarda bulunması, en üzücü ayrıntılardan…

BİZ AFRİN’E GİRMEZSEK, BİR GÜN ANKARA SINIRLARINA DAYANACAK KADAR PALAZLANIRLAR

Sadece bilinen kısmıyla; binlerce tır silahlarla donatılan ve Hatay sınırlarına kilometrelerce yakınlıkta ciddi risk oluşturan teröristlerin tek hedefi, Türkiye’yi zayıflatmak ve adım adım terörü tırmandırmak. Bu noktada Türkiye, sınırlarını korumak için uluslararası anlaşmalar kapsamında doğan haklarını kullanıyor ve sınır ötesi harekat gerçekleştiriyor. Ancak emperyalist güçler, Türkiye’nin tokadı ile eriyip yok olmasından korktukları terör odaklarına desteğini artırarak sürdürüyor. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin karşısına bu süreçte iki seçenek çıkıyor; Ya teröristlerin iyice güçlenip bir gün Ankara sınırlarına kadar dayanacak kadar palazlanmasına seyirci kalmak, ya da sınırötesi operasyonlarla inlerinde teröristleri imha etmek!

BAŞIMIZ SAĞOLSUN!

Kadıköy Gazetesi olarak “Yüce Ulusumuzun başı sağolsun” diyor; Tek arzumuzun, Mehmetçiğimizin zarar görmeden Türk Ordusu’nun tokadı ile terör odaklarının bir an önce temizleyerek rahat nefes alacağımız günleri görmemiz olduğunun altını çiziyoruz.

Galeri
📆 11 Şubat 2018 Pazar 11:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR