MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet » KADIKÖY’DEN DEFOLUN MAGANDALAR!
KADIKÖY’DEN DEFOLUN MAGANDALAR!


Haber: Adem Giden

Kadıköy’ü adeta üs olarak seçen ve şehir eşkıyalığına soyunmaya başlayan magandalar, vatandaşı her geçen gün daha fazla korkuya sevk ediyor. Terör seviciler artık kafelerde oturanlara saldırıp, kırıp dökecek kadar ileri gitmeye başladı. Her fırsatta Türk Silahlı Kuvvetleri’ni, devleti ve kamu kurum kuruluşlarını zor durumda bırakmak için sokaklara dökülen, yol kapatan, basın açıklamaları yapan, terörü meşrulaştıran bildirileri imzalayan siyasiler ve çeşitli parti üyeleri; Vatanına laf söyletmeyen üç gence yönelik saldırıyı kınamayarak ve sessiz kalarak şaşırtmadı.

TSK’nın Afrin’e yönelik düzenlediği ve milyonların tek yürek olduğu Zeytin Dalı Harekatı’nı protesto ederek sosyal medya üzerinden örgütlenen bir grup terör sempatizanı Kadıköy’de eylem yapmıştı. O günün çok önemli ayrıntıları günyüzüne çıktı.

KADIKÖY’ÜN ADINI LEKELİYOR, PROPAGANDA PEŞİNDE KOŞUYORLAR…

Son yıllarda terör örgütü sempatizanlarının üs olarak seçtiği noktalardan biri de Kadıköy… Herhangi bir sanatsal, sosyal yönü olmayan ve bir hobi edinebilmeden uzak, bakışlarıyla bile rahatsızlık veren, saatlerce sokaklarda volta atmayı “bugün de eğlendik” olarak yorumlayan toplum zararcısı magandalar Kadıköy’e akın akın gelmeye devam ediyor. Magandalar, yükü bir hayli ağır olan emniyet güçlerinin çalışmalarını daha zorlaştırırken esnafa ciddi ekonomik zarar, vatandaşa da kaos yaşatıyorlar.

POLİS GELİR BÖYLE EVİNDEN ALIR AMA, YETERSİZ YASALAR MAGANDAYA CESARET VERİYOR

Yasadışı sloganlara tepki gösteren 3 vatansever genci kafede oturdukları sırada tekme tokat döven Y.Y., A.T.T., M.Y., B.A. ve A.S. adlı 5 maganda, terör takibi yapan polislerce düzenlenen operasyonla yakayı ele verdi. Daha önce kamuya yansıyan birçok  örnekte olduğu gibi oldukça hafif bir ceza almaları halinde terör yandaşları yine cesaret bulacak. Ancak gerçek adalet sağlanırsa, onurları zedelenen 3 vatansever gencin acısı bir nebze hafifleyecek.

📆 27 Ocak 2018 Cumartesi 13:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR