MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Şahin, Kadıköy belediye başkanı ve ekibine rahat nefes aldırmadık
Şahin, Kadıköy belediye başkanı ve ekibine rahat nefes aldırmadık


AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı, 3 yıllık görev süresinin değerlendirildiği istişare toplantısı düzenledi. Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin’in ev sahipliğinde Zübeyde Hanım Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilen programa İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan ile Av. Hurşit Yıldırım, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, Kadıköy  Kurucu İlçe Başkanı Ömer Abamor, İlçe Kadın Kolları Başkanı İnci Akbulak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkan Alemdar, Kadıköy Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Bu arada gecenin en duygu dolu ve tarihi anlamı olan anı ise dört kuşak ilçe başkanı programa iştirak etmesi oldu.

Programda Kadıköy’de 3 yılda yapılan önemli çalışmaların genel bir tanıtım filmi yayınlandı. Bu süre zarfı içerisinde olan iki genel seçim, 15 Temmuz darbe kalkışması ile Halk Oylaması (Referandum) gibi önemli süreçlerde yapılanlar ve öne çıkan vizyon çalışmalar değerlendirildi.

Hazırlanan videoya bakıldığında Kadıköy Teşkilatının 3 yılda çok önemli çalışmalara imza attığı görüldü.

Samimi ve coşkulu bir ortamda geçen programda en önemli sahne ise; bu güne kadar Kadıköy’de görev yapan 4 ilçe başkanının da programa katılarak birlik beraberlik mesajı vermesi oldu. Bu tablo hiç şüphesiz ki Kadıköy teşkilatının gücüne güç kattı.

“KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANINA VE EKİBİNE RAHAT NEFES ALDIRMADIK”

Kadıköy Teşkilatının bu 3 yıllık zorlu dönemde gayretli ve samimi bir çalışma ortaya koyduğunu ifade eden ve bu dönemde en önemli süreç olan 15 Temmuz’da hemen sokağa çıkarak organize olduklarını belirten İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin “15 Temmuz’da bize verilen  Kadıköy emanetine hakkıyla sahip çıktık. Siyaset yaptığımız dönemde en büyük payemiz, 15 Temmuz mücadelesinin içinde yer almaktır. Ayrıca 2 genel seçimde ve Halkoylamasında da büyük bir özveriyle çalıştık. Yine Kadıköy’de vizyon çalışmalar ortaya koyduk. Kadıköy Belediye Başkanına ve ekibine rahat nefes aldırmadık. İnşallah heyecanımızı kaybetmeden Kadıköy için, ülkemiz için ve güzel günler için koşmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Programın sonunda 4 ilçe Başkanının sahnede birlikte verdiği poz, teşkilat mensuplarından büyük alkış aldı. Teşkilat mensuplarının hatıra fotoğrafı ile gece noktalanmış oldu.

AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, önemli bir başarıya imza atarak; teşkilatın 4 kuşak ilçe bakanını aynı gecede buluşturdu.

Galeri
📆 04 Aralık 2017 Pazartesi 16:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR