MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Politika » Keskin, FETÖ davalarının takipçisi olacağız
Keskin, FETÖ davalarının takipçisi olacağız


Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin 15 Temmuz hain darbe gecesi girişimi gecesi Taksim Meydanı’na işgal girişiminde bulunan 99 şüphelinin yargılandığı duruşmayı takip etti ve duruşma sonrası basın açıklamasında bulundu.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi Taksim Meydanı’na işgal girişiminde bulunan 99 şüphelinin yargılanmaya başlandığı ilk duruşmayı takip etti.

Silivri’deki duruşması sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Türkiye siyasi tarihine baktığımızda geçmişte yapılan darbelerle yeterli derecede yüzleşemediğimiz için maalesef 15 Temmuz’u yaşadık. Bu vesileyle şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, gazilerimize şifalar diliyoruz. Bugün Sultanbeyli ilçe başkanımız Ali Sevinç’le birlikte darbeci hainlerin duruşmasına katılmak ve şehit ailelerimize destek vermek için buradayız.” diye konuştu.

Bu davalar sürerken şehit ailelerinin ve gazilerin yalnız bırakılmaması gerektiğini ifade eden Başkan Keskin, “Sanık sandalyesinde oturanların rahat tavırları, pişman olmamış hallerive kendilerini haklı olarak görmeleri müştekilerimizi ciddi anlamda rahatsız eder. İşte o nedenle onların yalnız bırakılmaması gerekiyor. Bizler de bunun için buradayız. Bu anlamda İstanbul’a ve İstanbul’daki büyüklerimize teşekkür ediyoruz, onların organizesiyle buraya gelerek şehit ailelerimize ve gazilerimize moral veriyoruz.” dedi.

Milletimizin bu davaları takip etmesini rica eden Başkan Keskin, “İşgal girişimine katılan kim varsa inşallah ağır cezayı alsınlar ki bir daha böyle bir hainliğe kimse yeltenmesin. Bizler bu davaları takip ediyoruz ve takip etmeye de devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç ise, “Türkiye’de bu işgal hareketini başlatan terör örgütü yarın dünyada başka ülkelerin de başına bela olacak. Ve olmaya da devam ediyor. Dolayısıyla bizler bugün şehitlerimiz ve gazilerimiz için buradayız. Allah şehitlerimizin mekânını cennet eylesin. Gazilerimize acil şifalar versin. Şehit yakınlarımıza sabırlar diliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Duruşmayı Sultanbeyli Belediyesi Başkan Danışmanı Gülten Terzi, AK Parti Sultanbeyli Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın ve beraberindeki heyet takip etti.

📆 25 Temmuz 2017 Salı 17:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR