MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Teknoloji » Sürekli Su Alan Çamaşır Makinesi İçin Kaliteli Servis

Sürekli Su Alan Çamaşır Makinesi İçin Kaliteli ServisÇamaşır makineleri, insanların yaşantıları içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Dünyanın her yerinde evlerde yaygın şekilde kullanılmakta olunan yeni nesil çamaşır makineleri sayesinde artık çamaşır yıkama işlemleri eski dönemlere göre daha hızlı, daha kolay ve daha kaliteli standartlarda gerçekleştirilebiliyor. Sadece bu yönleri ile dahi Arçelik markalı çamaşır makineleri dünyanın her yerinde başta ev hanımları olmak üzere herkes tarafından yoğun şekilde kullanılıyor. Üstün teknolojiye sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde meydana gelen muhtelif arızalanmalarda da profesyonel özel servis çözümlerinin sunuluyor olması sayesinde çamaşır makinesinde her zaman uzun ömürlü bir kullanım sağlanıyor. Göztepe Arçelik Servisi tarafından Türkiye’de özel servis sektörü kapsamı içerisinde bölgesel bazda dünya standartlarına uygun servis çözümleri gerçekleştiriliyor.

 

Arçelik çamaşır makinelerinde meydana gelen ve en sık görülen muhtelif arızalanmaların başında çamaşır makinesinin sürekli su alması problemi gelmektedir. Sürekli su alan çamaşır makinesi, program yapısı gereğince su alma işlemini tamamlayamadığını algılayarak, yıkama programına geçiş yapmaz. Bu durumda çamaşır makinesinin kullanımına olanak vermez. Bunun önüne geçilebilmesi hedefi ile de günümüzde Sancaktepe Arçelik Servisi merkezi tarafından bölgede her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçları ile müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Yıkama suyunu sürekli alan ancak yıkama programı aşamasına geçemeyen Arçelik çamaşır makinesi muhtelif arızası için profesyonel servis çözümleri hızlı ve kaliteli standartlarda uygulanıyor.

 

Çamaşır makinesinin sürekli su alması ya çamaşır makinesi elektrikli su giriş ventili arızasından ya da çamaşır makinesi su seviye anahtarının bozulmuş olmasından kaynaklıdır. Her iki olasılıkta da arızası bulunduğu tespit edilen parçanın dayanıklı ve kaliteli bir şekilde sorunun giderilebilmesi için http://www.arcelikservisi.tv/  teknik personelleri tarafından doğrudan orijinal Arçelik yedek parçası ile değişimi gerçekleştirilir. Çamaşır makinesinde yan sanayi yedek parçalarının yaratacağı dayanıklılık ve performans verimliliği kaybının önüne bu şekilde geçilebildiği gibi temelde ucuz olan yan sanayi parçalarının zaman içerisinde çamaşır makinesinde sık sık aynı veya benzer sorunları yaratacak, maliyetin ve zamanın ciddi oranda kayıp edilmesinin de önüne geçilebilmiş oluyor. Bu sayede çamaşır makinesi arızası hızlı, kaliteli ve ekonomik standartlarda giderilerek, yeniden ilk günkü performansında kullanıma başlanabiliyor.

 

 

📆 21 Nisan 2017 Cuma 16:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR