MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet » Gürlü’den Bonzai Açıklaması
Gürlü’den Bonzai Açıklaması


Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Üsküdar’da bir ailenin bonzaiyi kekik zannederek tüketmesi sonucu, bir kişinin yaşamını yitirmesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Üsküdar’da bir ailenin bahçelerinde buldukları bonzaiyi kekik zannederek tüketmesi sonucu bir kişinin hayatını kaybettiği olaya ilişkin yazılı açıklamada bulundu. Sözlerine hayatını kaybeden kişiye Allah’tan rahmet dileyerek başlayan Gürlü, yaşanan hadisenin çok acı olduğunu ifade etti.
Türkiye’nin ve Üsküdar’ın gündeminde bir çok mesele olduğunu, ancak uyuşturucuyla mücadelenin, gündemler üstü bir mesele olması gerektiğini söyleyen Gürlü, herkesin bu mücadelenin içerisinde olması gerekliliğine vurgu yaptı. Başkan Gürlü, Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı olarak bu kapsamda yapılacak her çalışmaya destek vereceklerini de belirtti.
Uyuşturucu madde bağımlısı insanlara karşı bir önyargılarının bulunmadığını söyleyen Gürlü, uyuşturucu kullananlara değil uyuşturucuya karşı olduklarını, bu illete tutulmuş herkesin kurtulmasını istediklerini ifade etti.
Partilerinin, geçtiğimiz dönemde bonzai başta olmak üzere tüm uyuşturucu türlerine karşı çalışmalar gerçekleştirdiğini de anımsatan Gürlü, olayın yaşandığı Yavuztürk Mahallesi’nde de uyuşturucuya karşı bir çalışmada bulunduklarını söyledi.
📆 23 Mart 2017 Perşembe 15:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR