MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Teknoloji » Sosyalfil ile internet daha eğlenceli ve güvenli!
Sosyalfil ile internet daha eğlenceli ve güvenli!


İnternet dünyası her gün bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Birçok yeni site ve bilgi ekleniyor. Bunların çoğu bilgi kirliliği olarak adlandırılsa da, fayda sağlanabilecek çok sayıda içeriğin de varlığı mevcut.

 

Çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde, kişilerin beğenilerine ve ilgi alanlarına özgün paylaşımlarıyla çoğu içeriğe ulaşmamız mümkün oluyor. Bu tarz kollektik paylaşımlar internet kullanıcıları tarafından ilgi görüyor ve bu tür sitelerde yoğun kullanıcı katılımı gerçekleşebiliyor.

 

Sosyalfil tam da bu noktada devreye giriyor. Sosyalfil’in basit arayüzü ve içerik ekleme kolaylığı internet kullanıcılarına sosyal paylaşımları konusunda rahatlık sağlıyor. Sosyalfil ilgi alanlarına göre belirlenmiş topluluklarıyla kişilerin kendi ilgi alanlarında bilgiye ve var olan sitelere ulaşımlarını kolaylaştırmakla birlikte, kullanıcıların kendi ilgi alanlarına yönelik topluluk oluşturma seçeneği de sunuyor. Diğer kullanıcıların da interaktif bir şekilde katılımıyla kaliteli bir tartışma ortamı oluşturarak internet kullanımını daha efektif bir hale getirmenize yardımcı oluyor.

 

Sosyalfilde kullanıcı kaydı yapmak çok kolay, bir dakikadan daha kısa bir sürede kullanıcı kaydınızı oluşturabilir ve kaydınız tamamlandıktan sonra içerik eklemeye başlayabilirsiniz. Eklenilen içerikler diğer kullanıcılar tarafından beğeniye göre yukarı veya aşağı yönlü oylanabiliyor. Yeterli sayıda oy alan içerikler sitenin popüler sayfasına çıkarak daha çok kullanıcıya ulaşma imkanı mevcut. Bu oylama sistemi sayesinde en kaliteli içeriğin kullanıcılar tarafından görülmesi de sağlanmış oluyor.

 

Kendi Topluluğunu Oluştur!

 

Aynı zamanda kendi topluluğunuzu oluşturarak, daha çok kişiye uzmanı olduğunuz konu hakkında bilgi vermeyi hedefleyebilirsiniz. Örnek olarak kuşlar hakkında bilgi sahibiyseniz, kuşlar ile alakalı bir topluluklar oluşturarak o topluluğa insanların soru sormalarını sağlayabilir veya gerekli gördüğünüz bilgileri kullanıcılarla paylaşarak akıllardaki sorulara cevap verebilirsiniz.

 

İnternetin her geçen gün artan içeriğiyle birlikte, bu içeriğin düzenli bir şekilde internet kullanıcılarına sunulduğu kaliteli bir platform hizmeti sunan Sosyalfil zamanla ekleyeceği yeniliklerle internet kullanım tecrübesini çok daha farklı boyutlara taşıyabilecek potansiyele sahip bir websitesi.

📆 13 Mart 2017 Pazartesi 11:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR