MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Spor » “Madalya ve kupaların en güçlü adayları”
“Madalya ve kupaların en güçlü adayları”


Ahmet Şimşek Koleji’nde şampiyonlar yetişiyor. 

Ahmet Şimşek Koleji 2-A sınıfı öğrencisi Defne Aydoğdu, İstanbul Okullar arası Artistik Jimnastik yarışmasında en yüksek puanı alarak İstanbul şampiyonu oldu.

Ahmet Şimşek Koleji’nde uygulanan “Yetenek Akademisi” kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar meyvelerini veriyor. Ahmet Şimşek Koleji Yüzme Takımı, önceki hafta düzenlenen Kartal Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Yüzme Yarışlarında 15 madalya kazanarak dikkatleri çekmişti. Bu kez de Ahmet Şimşek Koleji 2-A sınıfı öğrencisi Defne Aydoğdu, İstanbul Okullar arası Artistik Jimnastik yarışması Minikler B kategorisi bireyselde, 140 sporcu arasında en yüksek puanı alarak İstanbul şampiyonu oldu ve altın madalya kazandı.

“Madalya ve kupaların en güçlü adayları”

Ahmet Şimşek Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Göktürk Önal yarışmaya çok iyi hazırlandıklarını belirterek, “Geçen yılın sıralamasında iyi yerdeydik, bu yıl birinciliği yakaladık. Ayrıca Defne Aydoğdu, Fatma Şevval Elma, Pınar Açar, Irmak Paydaş ve Ela Gültekin’den oluşan Artistik Jimnastik takımı, Minikler A Kategorisinde iyi bir performans göstererek sekizinci sırada yer aldı. Öğrencileri, velileri ve okul iyi bir iletişim içerisindedir. Yarışlara büyük özveriyle hazırlanıyoruz. Bundan sonraki yıllarda madalya ve kupaların en güçlü adaylarıyız. Öğrencileri kutluyorum ve bizlere destek olan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

📆 02 Mart 2017 Perşembe 14:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR