MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Genel, Manşet, Politika » Ak Parti Kadıköy 100. Program arefesinde Mustafa Armağan’i ağırladı
Ak Parti Kadıköy 100. Program arefesinde Mustafa Armağan’i ağırladı


AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı’nın marka haline gelen programı Fasl-ı Siyaset’in 99. program konuğu Mustafa Armağan oldu.
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Fasl-ı Siyaset programının 99. konuğu tarihçi-yazar Mustafa Armağan oldu. Programda ‘’Abdulhamid Han’dan Lozan’a Tarihi Süreç’’ konusu konuşuldu.
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen programa zorlu kış şartlarına rağmen Kadıköylüler yoğun katılım sağladı.
Tarihin bize anlatıldığı gibi olmadığını, tarihi gerçeklerin bizlere yıllarca çarptırılarak anlatıldığını ifade eden Armağan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Lozan konusunda destek verdi,‘’ Lozan’da Misaki Milli sınırlarında belirtilen hiç bir yeri alamadık. Lozan bizim için bir zaferse Avrupa’nın madur olması gerekir. Zaferi biz kazanmışsak bunu müzakereye açtığımızda onların buna karşı çıkmaması gerekir oysa karşı çıkıyorlar. Yani tarihte bize anlatıldığı gibi Lozan bir zafer değil. İşte bu yüzden Sayın Cumhurbaşkanımızın neden Lozan’ı gündeme getirdiğini anlıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.
Mustafa Armağan ülkemiz üzerinde oynanan oyunları iyi anlamamız gerektiğini bununda tarihimizi doğru anlamak ve anlatmakla mümün olduğunu, artık halkın tarihinin yazılıcağını ve hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını dile getirdi.
Programın kapanış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Av.İsa Mesih Şahin, verdiği bilgiler için Mustafa Armağan’a teşekkür ederek, hediyesini takdim etti.

📆 31 Aralık 2016 Cumartesi 23:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR