MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Teknoloji » Vidanjör Sistemi İle Kanal Temizleme ve Tıkanıklık Açma
Vidanjör Sistemi İle Kanal Temizleme ve Tıkanıklık Açma


Şehir kanalizasyon hatları kullanıma bağlı sebeplerden ötürü tıkanma sorunları meydana getirebilmektedir. Gider hatlarına bırakılan kimyasal maddeler belirli bir süre sonrasında hatları tamamen tıkayabilmektedir. Tıkanma sorunu oluşturan maddeler arasında ise insanı atıkların oluşturmuş olduğu maddelerdir. Bu maddeler arasında ise yemeklerde kullanılan yağlar, çocuk bezi, ıslak mendil, tuvalet kağıdı, bez atıklar kanalizasyon giderlerini tıkayabilmektedir.

Gessa kanal temizleme firması olarak vidanjör sistemi ile her türlü kanal tıkanma sorunlarında profesyonel ekipmanlarımız dahilinde etkili çözümler üretmekteyiz. Vidanjör sistemi bir diğer adı ile kombine kanal temizleme araçlarımız gider hatlarına gönderilen yüksek basınçlı su yardımı ile her türlü kanal temizleme işlemleri yapabilmektedir. Vidanjör sistemi sadece kanal temizleme işlerinde değil atık su çekimi, kanal görüntüleme hizmetleri, evsel atıkların temizliğinde, arıtma tesis temizliğinde ve endüstriyel atıkların taşınması gibi alanlar içerisinde faaliyet gösterebilmektedir.

Kombine kanal temizleme araçlarımızı Gessa Teknik olarak günlük, haftalık ve aylık düzeyde kiralayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin özel olarak hizmetinizde olan vidanjör araçlarımız ile her türlü alt yapı, temizlik ve foseptik çukuru temizleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Kanal temizleme ve her türlü tıkanıklık açma hizmetinde yanınızda olan firmamız Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde temizlik faaliyetlerini sürdürmeyi başaran, günün her saati aktif olarak çalışan profesyonel bir temizlik firmasıdır.

Vidanjör kiralama işlemlerinde atık su veya yağmur alt yapı boru sistemlerinin temizliği yapılması gerektiğinde bu konuda işinde uzman olan personellerimizin de desteğinden yararlanabilirsiniz. Vidanjör ekipmanlarımız ve her türlü tıkanıklık açma işlemlerinde yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

📆 01 Aralık 2016 Perşembe 04:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR