- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

SP’li Gürlü’den öğretmenler günü mesajları

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Öğretmenler Günü vesilesi ile Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın’ı ziyaret etti.

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, beraberinde bir heyetle birlikte Öğretmenler Günü vesilesi ile Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın’ı makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette açıklamalarda bulunan Muhammet Gürlü, öğretmenlerin değerini çok iyi bildiklerini vurgulayarak tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü tebrik etti.

Muhammet Gürlü ayrıca gerek engelli öğretmenlerin gerekse engelli öğrencilere eğitim veren öğretmenlerin de Öğretmenler Günü’nü özellikle kutladığını ifade etti.

Eğitim-öğretim hayatının en önemli unsurlarının öğretmenler olduğunu da vurgulayan Başkan Gürlü, öğretmenlerin ekonomik koşullarının iyileştirilmesi gerektiğini de söyledi.

Ahlaki ve Manevi Eğitim Çok Önemli!

Ahlaki ve manevi eğitimin çok önemli olduğunu da belirten Gürlü, 4+4+4 sistemini, okullarda seçmeli ders olarak Kur’an-ı Kerim, Hz. Muhammed’in (sav) Hayatı gibi derslerin bulunmasını da desteklediklerini ifade etti.