MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Politika » AKP Kadıköy ile Kadıköylü İş Adamları Görüştü
AKP Kadıköy ile Kadıköylü İş Adamları Görüştü


AKP Kadıköy İlçe Başkanlığı, Kadıköy ve İstanbul’un önemli iş adamlarına yönelik bir yemekli toplantı organize etti. Toplantıya Kadıköy İlçe teşkilatının yanında AKP İstanbul Milletvekilleri Hurşit Yıldırım ve Hasan Turan, AKP Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Almanya Schwabisch Hall Belediye Başkanı Herman Josef Pelgrim ve Kıbrıs Yeni Boğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir katıldı.

Konuşma için söz alanlarda Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin yine başkanlık sistemini gündeme getirerek, “Yakında, olası bir anayasa değişikliği ile önümüze gelecek olan başkanlık sistemi, ekonomik istikrar için önemli bir rol oynayacak. Öyle görüyoruz ki milletin önüne başkanlık sistemi konulacak ve yapılması gereken en doğru şey yapılmış olacak. Başkanlık sisteminin en önemli tarafı süreklilik arz eden bir istikrar gelecek. Bu istikrar piyasalara güven olacaktır. Millet ne derse o olacak.” şeklinde konuştu.

Yemekte konuşma yapan Milletvekilleri Hasan Turan ve Hurşit Yıldırım gündemle ilgili değerlendirmeler yaparak konuklardan gelen soruları cevaplayarak, öneri ve görüşleri not aldılar. Birlik ve beraberlik ortamına sahne olan yemeğin sonunda katılımcılara hediyelerini veren Şahin, tüm konuklara teşekkür etti.

📆 31 Ekim 2016 Pazartesi 17:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR