MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Milli Basketbolcular Armonipark AVM’de buluştu

Milli Basketbolcular Armonipark AVM’de buluştuMilli basketbolcular hafta sonu Armoni Park’ta minik basketbolcu adayları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Basketbolcular ile gerçekleşen panelde Miniklerin sordukları sorular programa renk kattı. Armonipark etkinlik alanında gerçekleşen lansman ve panele yoğun ilgi gösteren minikler ve vatandaşlar sorularıyla basketbolcuları terlettiler 

 
Küçükçekmece Belediyesi 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamına Halkalı Meydanı etkinlik alanında gerçekleşecek Kardeş Pası Minikler (3×3) Streetball Turnuvası öncesi basın lansmanı ArmoniPark AVM’de gerçekleşti. Milli Basketbolcular Tufan Ersöz, Tutku Açık ve Ufuk Yanar’ında katıldığı etkinlikte Milliyet Gazetesi Spor Editörü Ümit Avcı moderatörlüğünde yaklaşık bir saat süren birde panel yapıldı.
Sosyal sorumluluklarda her zaman varız

9c4025d5-8ec5-40ff-9488-c8995c211f14
Küçükçekmece Belediyesinin 23 Nisanda gerçekleşecek etkinliğinin örnek bir sosyal sorumluluk projesi olduğuna dikkat çeken Basketçiler şunları söylediler; “Sosyal sorumluluk projelerini önemseyen bir karekterimiz var. Bugün burada 23 Niasan’da gerçekleşecek etk,nliği sizlere duyurduk. Bu minikler basketbol turnuvası finalinde atılan her basket 1000 TL değerinde olacak ve yetim çocuklara Küçükçemeceli miniklerin bir hediyesi olarak gidecek. Bu anlam’da hem Küçükçekmece Belediyesine hemde etkinliğe sponsor olan herkese teşekkür ederiz. Ayrıca AVM yönetimine de bugün sizlerle bizleri buluşturduğu için çok teşekkür ederiz”
Büyük ödül Milli takım forması
Armoni Park’ın meydanında gerçekleşen etkinliğe çok sayıda vatandaş katılım gösterirken, minikler soruları ile basketbolcuları terletti. Soru soran herkes çekilişe katılarak milli takım forması ve imzalı basket topları için mücadele etti. Program sonunda milli basketbolcular, imzalı iki basketbol topunu ve milli takım formasını kazananlara verdi. Milli takım forması Muhammet Yasin Aktaş’ın oldu.

Galeri
📆 11 Nisan 2016 Pazartesi 14:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR