- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Carrefour İçerenköy AVM Yeni Yılı Karşılamaya Hazır

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi 27-31 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenleyeceği sürpriz etkinliklerle yeni yıl coşkusunu misafirlerine yaşatacak.

 

27 Aralık Cumartesi günü yılbaşı konseptindeki maskotların AVM içerisinde estirecekleri festival havası ile başlayacak etkinlikler, 28 Aralık günü kukla Noel Baba’ların dans gösteri ile devam edecek. Yeni yılın gelişini 31 Aralık günü yılbaşı kortejinin AVM içerisinde dağıtacağı bolluk ve bereketin simgesi olan narlar ile kutlayacak olan Carrefour İçerenköy AVM’de tüm etkinlikler 14.00’te başlayıp tüm gün devam edecek.

Dünya’nın en ünlü sirki Circo Luna Carrefour İçerenköy AVM’de.

Carrefour İçerenköy AVM’nin ziyaretçilerine en büyük sürprizi ise Circo Luna olacak. 19 Aralık 2014 – 04 Ocak 2015 tarihleri arasında Carrefour İçerenköy AVM’de gittiği her ülkede büyük ilgi gören ve “sirk gösterisi” denince akla ilk gelen isim olan Circo Luna sahne alacak.

Circo Luna; Afrika Jambo Show, Sihirbaz Marcoo, Palyaço Vladimir, Kenyan Boys, Rossi ve akıllı köpekleri, Vahşi Bengal Kaplanları, Brezilyalı kardeşler “Kafes İçinde Motor Show”, Tehlike Çemberi, Tekli Trapez – Foot Jugglers başta olmak üzere unutulmaz gösteriler sunacak.

Salı, Çarşamba, Perşembe: 20.00, Cuma: 16.30 – 20.00, Cumartesi ve Pazar ise 13.30 – 16.30 – 20.00 seanlarında izlenebilecek Circo Luna gösterisi bilet fiyatları: 20-25-30–35 TL (öğrenciler 5 TL indirimlidir.)

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 126.797 metrekare arsa alanı üzerine kuruludur ve 45.400 metrekare toplam kiralanabilir alana sahiptir. Birbirinden seçkin 126 ulusal ve uluslararası markası ile ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında kolayca ulaşmalarını sağlayan Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, bünyesinde Bauhaus, Boyner, Mudo, TeknoSA ve Türkiye’nin en büyük CarrefourSA hipermarketini bulundurmakta ve ziyaretçileri için alışveriş ve eğlenceyi birarada sunmaktadır.

Carrefour’un Türkiye’deki ilk alışveriş merkezi olarak 1996 yılından beri hizmet veren Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, aynı zamanda Türkiye’de faaliyete geçen ilk dört alışveriş merkezinden biri olup, merkezi konumu ile İstanbulluların vazgeçilmez alışveriş ve buluşma noktası olma özelliğini halen korumaktadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile, 2.884 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, danışma, bankamatik, kuru temizleme, kuaför, bebek bakım odası ve engelli hizmetleriyle Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri için güvenli ve rahat alışverişin başlıca adresi olmaya önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.