- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Yemek oyunları

Gerçek bir oyun sever olarak neredeyse her gün farklı farklı sitelerde olan siteleri tek tek
inceliyor ve sevdiklerimi oynuyorum. Eksiklikleri var mı yok mu diye inceliyorum, beğendiklerimi de paylaşıyorum. Bu sefer sizlerle paylaşacağım site yemekoyunu.net dir. Gerçekten kaliteli ve eğlenceli oyunlar var.

Yemek yapma oyunları [1] ile saatler harcadığım bu sitede hem çok eğlendim hem de bu konuda bir sürü şey öğrendim. Oyunlar da o kadar gerçekçi bir şekilde hazırlanmış ki hayret etmedim desem yalan olur. Yemeğin her aşamasını büyük bir ustalık ve incelikle işlemişler. Bu açıdan benim çok hoşuma gitti.

Yemek oyunları [2] son zamanlarda bu kadar popüler olmasının nedeni de bence bu kadar gerçekçi ve güzel olması. Farklı kültürlerden yemeklerin de nasıl yapıldığını bizlere oyun yoluyla öğretmesi de farklı bir artısı. Tatlıdan ana yemeğe, salatalardan atıştırmalara kadar belki de adını hiç duymadığımız birbirinden leziz şeyleri öğrenmemizi de sağlıyor.

Bu sitede dikkatimi çeken diğer kategori ise giydirme oyunları [3] oldu. Bu oyunlarda sizler ya partiye giden bir kızı ya da okula gitmek üzere olan birini zevkinize göre giydiriyor, süslüyor ve eğlenceli saatler geçirebiliyorsunuz.

Çocuklarımızın psikolojisini ve ruhsal gelişimi bozmadan, aksine destekleyerek eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacak onlarca oyunu bünyesinde barındıran harika bir site olan yemekoyunu.net denemenizde fayda var…