- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Brawl Stars PC de Oynamak – Brawl Stars Pc indir

Supercell tarafından geliştirilen Brawl Stars, son yıllarda büyük bir popülerlik kazanmıştır. Birçok kişi Brawl Stars indir için ne yapması gerektiğini incelemektedir. Bunun için sadece, telefonunuzun market uygulamasına gitmeniz gerekir.

Zira 2018 yılında çıkan ve MOBA tarzı bir oyun olan Brawl Stars hem IOS, hem de Android telefonlarda kullanılabilir. Bunun için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir;

 1. Cihazınızın market aplikasyonuna giriş yapın.
 2. Arama bölümünden, Brawl Stars uygulamasını taratın.
 3. Oyuna dokunarak, yükle üzerine dokunun.
 4. İnmesini ve kurulmasını bekleyin.

Market uygulamalarından yüklenen programlar otomatik olduğu için, herhangi bir ek işlem yapmanıza da gerek yoktur. Bunları takip ettikten sonra sadece oyuna girerek singleplayer ya da multiplayer tarzda oynamaya başlamanız kalır.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Farklı oyun modlarına sahip olan Brawl Stars, karakterler vasıtasıyla karşı taraftaki oyuncuları yahut takımı yenmek üzerine kuruludur. Bunun için Brawl Stars indir [1]demeniz şarttır. Zira web sitesi üzerinden oynama gibi bir seçenek yoktur

Her oyuncu, farklı karakterler arasında seçim yapabilmekte olup, bunların hepsi kendi özelliklerine, güçlerine sahiptir. Modlar,

 1. Elmas Kapmaca,
 2. Hesaplaşma,
 3. Mezar Depremi,
 4. Ödül Avı,
 5. Soygun,
 6. Savaş Topu,
 7. Robot İşgali,
 8. Büyük Oyun,
 9. Boss Savaşı,
 10. Alaşağı,
 11. Yalnız Yıldız,
 12. Power Play,
 13. Sıcak Bölge,
 14. Süper Şehir Saldırısı,
 15. Mücadeleler,

Şeklindedir ve grafik yapıları her akıllı telefonun kaldıracağı türdedir. Eğer https://indirgeek.com/brawl-stars/ [1]linkine giderseniz takip edebilir, cihazınıza yükleyebilirsiniz. App Store içerisinde de bulunmaktadır.

Brawl Stars Özellikleri Nelerdir?

Brawl Stars özellikleri bakımından her oyuncuyu memnun edecek yapıya sahiptir. Zira hem singleplayer, hem de multiplayer tarzda oynanmaktadır. Böylece diğer oyuncularla oynamaktan sıkılmışsanız tek başınıza oynayabilir; strateji geliştirmek istiyorsanız tek başınıza deneyebilirsiniz.

Oyunda sadece Türkiye’den oyuncular olmadığı için, tüm dünyaya karşı oynama fırsatınız vardır. Üstelik bunlar canlı olup, gerçek zamanlı yapıya sahiptir.

Oyunun konfigürasyon ayarlar oldukça uygun olup, donma gibi problemlere sebep olmaz. Ancak multiplayer oynamak isterseniz, bu internet gerektireceği için zayıf internette donmalar yaşanabilir.