- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Provokatörler Kadıköy’ün imajını lekeliyor!

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gerçekleştirdiği ve milyonların tek yürek olduğu Zeytin Dalı Operasyonu da sırtını terör örgütlerine yasladıklarını saklamayanlara açık destek verenlerin zoruna gitti.
Polisin tüm uyarılarına rağmen Kadıköy’de PKK-PYD propagandasına devam eden 12 eylemci gözaltına alınarak adli işlem başlatıldı. Birçok vatandaş, terör propagandası yapan provokatörlere sert tepki göstererek Türk Polisi’ne destek verdi.

MASKE DÜŞTÜ, HDP ERİYOR…

Türk askerine,polisine, masum vatandaşlara silah sıkarak can alan, her fırsatta Türkiye Cumhuriyeti değerlerine hançer saplamayı vazife edinen PKK-PYD ve uzantılarına desteklerini saklamayarak gerek resmi basın açıklamaları, gerekse de sosyal medya duyuruları ile dikkat çeken HDP, TSK’nın ulusal güvenlik amacıyla zorunlu hale gelen Suriye’deki Afrin operasyonuna adeta savaş açtı. Bir dönem medyanın da yoğun bir şekilde parlatması ile birlikte oyları artan HDP’de teröre açık destek, ibreleri tersine çevirdi.

TÜRK BAYRAĞINI, MEHMETÇİĞİ KORUMAK YOK; VARSA YOKSA PKK/PYD!

HDP üyeleri ve sempatizanlarının hemen hemen her çıkışında PKK/PYD unsurlarına kol kanat gerdikleri görülüyor. Türk bayrağı, Mehmetçik ve milli değerler adına pozitif katkı sağlayacak bir adımları görülemeyen HDP, ne hikmetse söz konusu PKK/PYD çıkarları olunca ortalığı yaylım ateşine veriyor. HDP’nin “sokağa dökülün” çağrısı sonrası Kadıköy’de bulabildikleri bir avuç dolusu protestocu da, emniyet güçlerinin sabırlı bekleyişi ardından gözaltına alındı.

KADIKÖYLÜLER HUZUR İSTİYOR!

Her fırsatta terör örgütü paçavraları ve dövizlerini Kadıköy’de açarak şov yapan HDP’lilere özellikle köklü Kadıköylüler, sosyal medya hesaplarından sert tepki gösteriyor. “Kadıköy huzur şehri olsun, paçavralarınızı başka yerde açın” diyen vatansever Kadıköy esnafı da, olaylar nedeniyle ciddi ekonomik dar boğaza girmekten şikayetçi!