- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Hurmalı-Portakal Giandujalı Dondurma ramazan ayına özel Beyaz Fırın’larda.

İftar yemeğinizi en“tatlı” şekilde sonlandırmanızı sağlayacak olan Hurmalı-Portakal Giandujalı Dondurma ramazan ayına özel Beyaz Fırın’larda…
Ramazan’ın en önemli meyvesi hurmadan yapılan Hurmalı-Portakal Giandujalı Dondurma iftar yemekleri sonrasında damaklara serin ve eşsiz bir lezzet bırakacak.

 

Geleneksel ama yeniliklere devamlı açık olan Beyaz Fırın’ın çok özel dondurması Ramazan ayına özel olarak üretildi. Gianduja; kavrulmuş badem ve fındıktan hazırlanan çikolatadır. İftar sofralarını tatlandıracak olan Hurmalı- Portakallı Giandujalı Dondurma’yı hem misafirlerinize ikram edebilir hem de iftar daveti için gittiğiniz yerlere hediye olarak götürebilirsiniz.

 

 

Hurmalı-Portakal Giandujalı’nın yanı sıra farklı tatlarla hazırladığı dondurmaları da iftar sofraları için tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor. Birçok dondurma çeşitleri, yapımında kullanılan taze günlük sütle iftar yemeğini hafif ama lezzetli bir şekilde sonlandırmanızı sağlayacak.

 

 

Sevginin, paylaşmanın ve hoşgörünün önemini taşıyan bu özel ayda beyaz Fırın kapılarını pazartesiden pazara kadar her gün açık…