- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

VİKO’da 34. Yıl Coşkusu!

VİKO’DA 34. YIL COŞKUSU, ÇALIŞANLARA ÖDÜL YAĞMURU…

Anahtar ve priz sektörünün inovatif ve lider kuruluşu VİKO, 34. kuruluş yıl dönümü & Bizden Bize Paylaşım Toplantısı kapsamında tüm çalışanlarının katılımı ile büyük bir organizasyon gerçekleştirdi.

“Çalışanlarımızla el ele dünya liderliğine” teması ile gerçekleştirilen programa VİKO Yönetim Kurulu Başkanı Toshihide Arii, VİKO CEO’su Nusret Kayhan Apaydın, yönetim kurulu üyeleri, yöneticiler, çalışanlar ve aileleri katıldı.

“Çalışanlarımızla el ele dünya liderliğine…”

Polonezköy’de gerçekleştirilen organizasyonda VİKO’nun 750 çalışanı ve aileleri bir araya geldi. Kutlamalar VİKO CEO’su Nusret Kayhan Apaydın’ın açılış konuşması ile başladı. Nusret Kayhan Apaydın, konuşmasında “Biz büyük bir aileyiz, bu birliktelik bizlerin ortak hedef ve değerler etrafında güçlü bağlar ile kenetlenmemizi sağlıyor. 34. yılımızı gururla kutlarken ‘Çalışanlarımızla el ele dünya liderliğine’ sloganı ile yeni başarılara doğru yine birlikte yürüyoruz. Dünya markası PANASONIC ile birlikte VİKO istihdamda, rekabette ve pazardaki konumlanmasında çok daha güçlü olacak ve büyük başarılara imza atmaya devam edecektir. 34. yılımız kutlu olsun.” dedi. Daha sonra söz alan VİKO Yönetim Kurulu Başkanı Toshihide Arii “Bugün sizlerle birlikte olmaktan çok memnunum. Başarıya ulaşmak için önce iyi bir aileye ve güçlü bir takım ruhuna sahip olmalısınız. VİKO’da bunlar fazlası ile olduğundan, başarımız kaçınılmazdır.” dedi.

219 ödül sahibini buldu, VİKO çalışanları Murat Evgin’le coştu…

VİKO Tanıma Takdir Ödüllendirme Sistemi’ne göre belirlenen “Kıdem Teşvik”, “Öneri Değerlendirme Sistemi” ve “Takım Çalışması” kategorileri kapsamında verilen 219 ödül de 34. kuruluş yıl dönümü kutlamalarında sahiplerini buldu. Sevilen Sanatçı Murat Evgin’in canlı performans ile sahne aldığı coşkulu organizasyonda, gün boyu çeşitli animasyon ve aktiviteler eşliğinde tüm VİKO çalışanları doyasıya eğlendi.