- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Faw Ticari Araçlar Ekonomik Fiyatlarıyla Müşterisiyle Buluşuyor!

Çin, son yıllarda otomotiv sektöründe dünyada ön plana çıkabilmek için ataklar gerçekleştirirken, ülkenin bu alandaki ilk ve en köklü firması olan First Automotive Works (FAW), Türkiye pazarında da yerini alıyor. Çin’de 15 Temmuz 1953 tarihinde kurulan ve ilk üretimi 4 tonluk kamyon modeli Jiefang’ı 13 Temmuz 1956’da satışa sunan FAW, bugün otomotiv sektöründe neredeyse her segmentte üretim yapan bir marka halini aldı.

FAW, Çin’in devlet politikası gereğince globalleşme çerçevesinde dünyaya açılma ve ülke pazarı için ortak üretim gerçekleştirme stratejileri geliştirerek, 1991 yılında Volkswagen       ( FAW yüzde 60, VW yüzde 20 ve Audi yüzde 20 ), 2002 yılında Toyota Motor Corp.( FAW yüzde 50, TMC yüzde 50 ), 2003 yılında ise Mazda Motor Corp. ( FAW yüzde 75, Mazda yüzde 25 ) ile olmak üzere ortaklıklar gerçekleştirdi.

 

Hesaplı araçlar

Türkiye’de tek kabin Pick-Up, Çift Kabin Pick-Up, Panel Van, ve City Van Actıs V70(minibüs)’ den oluşan 5 model ile pazarda yer alacak olan Komsan Otomotiv, bu araçları 15 bin 500 tl ile 21 bin 800 tl arasında değişecek fiyatlarla satışa sunuyor. Tüketici beklentilerinin ucuz, tasarruflu, yüksek taşıma kapasiteli, ancak kolay ve ekonomik olarak bakımı yapılabilen araçlar olarak pazarda yer alacak yeni hafif ticari araçlar en yeni teknolojiye sahip olmanın yanı sıra çevreci Euro IV motoruyla da öne çıkıyor.

 

 

 

Faw Cıty Van, Kamyonet Ve Hafif Ticari Araçlar:
Anadolu yakasında tek yetkili bayi olan Demirbaş Otomotiv kurucusu olan İlyas Demirbaş Çin’in en eski köklü ve yerleşik firması olan FAW marka hafif ticari araçları Kartal esnafının hizmetine sunuyor.
İlyas Demirbaş  Demirbaş Otomotiv güvencesi  ile FAW günümüz şartlarında daha hızlı ve etkili ticaret için esnafın işini kolaylaştırdığını dile getirirken;
‘FAW araçlar Türkiye’de KOMSAN güvencesinde, Demirbaş Otomotiv işbirliği ile kartallılarla buluşuyor… Fiyatıyla minik, hizmetiyle dev atılım yapacak olan FAW araçları sunmaktan kıvanç duymaktayız… FAW Küçük büyük her esnafa hitap eden yakıt sarfiyatı 100 km de 6lt olan sınıfının en ekonomik olan aracı ayrıca LPG eklenerek garanti devam ettirilebilmektedir. FAW araçlar Hafif Ticari araç sınıfı olarak kullanımda esnafın baş asistanı olduğu kadar, bireysel kullanıma da çok uygun bir araç.’diyerek sözlerini noktaladı.

İletişim:

Tel:0216 353 36 82

Adres:Yukarı mah.Acıçeşme sk. no:33/A KARTAL/İSTANBUL

www.demirbasotomotiv.com.tr