- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Rihanna Türkiye’deki Hayranlarıyla Buluşuyor!

Dünya süperstarı Rihanna, ‘Diamonds World Tour’ kapsamında 30 Mayıs Perşembe akşamı İstanbul’da, Beşiktaş İnönü Stadyumu’nda konser verecek.
‘Diamonds World Tour’’un Avrupa’daki üçüncü durağı olan konserin biletleri 5 Şubat’ta satışa sunulacak.

 

Billboard listelerinde 1. sırayı adeta fetheden ünlü yıldız, Diamonds şarkısıyla yakaladığı başarıyla kariyerinde bir dönüm noktası yaşıyor. 6 Grammy ve 7 Billboard Müzik ödülü sahibi Rihanna’nın albümleri bugüne kadar toplam 37 milyon sattı. Dijital albümlerde ise 146 milyonluk satış rakamına ulaştı. Ünlü yıldızın 7. stüdyo albümü ‘Unapologetic’ çıktığı günden bu yana satış rakamlarındaki basamakları hızla çıkıyor.

Rihanna 30 Mayıs İstanbul konserinde, güçlü sesi ve muhteşem sahne performansıyla Türk hayranlarının karşısına ilk kez büyük sahne şovuyla çıkacak.

Unapologetic’in çıkış şarkısı ve listelerde haftalardır 1 numaradan düşmeyen ‘Diamonds’dan sonra, ikinci single ‘Stay’ ise bugünden itibaren radyolarda yayınlanmaya başlıyor.

Rihanna sesini radyolarda aylardan sonra ilk defa slow bir şarkıyla duyuracak. Rihanna’nın Mikky Ekko’yla düet yaptığı şarkının video klibi Şubat ayında çekilecek.