MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Yazarlar » Her Şey Tadında’ydı inanın buna…
Nazan Şara Şatana
Her Şey Tadında’ydı inanın buna…


Gerçekten her şey tadındaydı. Çok güzel bir programdaydık. Belkıs Akkale ile Belkıs-Yağmur Şimdi Yağacak kitabının tanıtımı için konuk olmuştuk.

Jess Molho ve Sena Keçeli’nin ev sahipliği çok güzeldi.

Bu iki samimi, dost canlısı genç insanlar sizi enerjileri ile alıp bir yerlere götürüyorlar.

Eyüp Kemal Sevinç’in yaptığı yemekleri yedik. Hayatımda yediğim enfes lezzette tavuktu. Tadına doyamadım inanın. Biraz acı olmasına rağmen yedim. Bizim için hazırlanan yaş pastayı kitabımızın yayınlanması adına kestik.

Hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiler kabul ettik ve bundan da çok büyük haz aldık.

Yapımcısı genç, yönetmeni genç hepsi birbirinden genç ama birbirinden usta olan bu ekiple konuşmak, size sordukları soruları cevaplamakta çok hoştu.

Sena’da Jess’te o kadar hoş sohbet ve doğaldılar ki, bu Belkıs’la benim çok hoşumuza gitti. Bizden içimizden birileri gibiydiler.

Kime soruyorsam bu programı izliyor musunuz diye izliyoruz diyorlardı. Boşuna değilmiş. Onlar televizyonda gibi hareket etmiyorlardı. Sanki kamera yoktu, sanki kimse sizi görmüyordu…

Topkapı Şifresini ve Esir Türk Kızlarını ekim ayında yayınlayacağımızı söylediğimizde Topkapı Şifresini öğrenmek için çok uğraştılar. Bir ara nerede ise onların etkisinde kalıp söyleyecektim. Sonra toparladım kendimi. Hiç olur mu dedim. Kitabın sonu başından nasıl anlatılır. Üstelikte yazarı tarafından! Onlara da söz verdik. Ekim ayında kitaplar yayınlanınca programlarına konuk olacağız.

Hatta Belkıs Akkale orada birde jest yaptı. Bende gelirim Nazan’la dedi. İşte benim arkadaşım, can dostum Belkıs Akkale bu kadar mütevazıdır.

 

Nazan Şara Şatana

 

 

 

📆 16 Haziran 2011 Perşembe 10:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR