- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Bostancı’da sabah sporunda bisikletten düşüp öldü

İSTANBUL(CİHAN)- Kadıköy Bostancı Sahili’nde bisikletiyle spor yapan Salih Necdet Melikoğlu (61) düşerek hayatını kaybetti. Görgü tanıkları, geç geldiğini iddia ettikleri sağlık ekiplerine tepki gösterdi.

Olay sabah saat 10.00 sıralarında Bostancı İstanbul Deniz Otobüsleri İskelesi Sahili’nde meydana geldi. Bisikletiyle sahilde dolaşan Salih Necdet Melikoğlu, biranda dengesini kaybederek yere düştü. Düşme sırasında kafasını yere çarpan Melikoğlu yaralandı. Sahilde spor yapan diğer vatandaşların haber vermeleri üzerine ambulans gönderildi.

Bir süre sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri başından kan akan yaralıya müdahale etti. Uzun süre kalp masajı yapılan Melikoğlu’nun öldüğü belirlendi. Her ihtimale karşı ambulansla Fatih Sulan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Salih Necdet Melikoğlu öldüğü kesinleşti.

Bu sırada olaya tanık olan bazı vatandaşlar, geç geldiğini iddia ettikleri sağlık ekiplerine tepki gösterdi. Mehmet Karhan görgü tanığı, “Her gün gördüğüm insandı. Burada spor yaparken bir anda düştü, başını çarptı. Tam bir saattir ambulans ve polis bekliyoruz. Çok geç kaldılar. Çok üzüldüm.” dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.