MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Büyükşehir, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum, Yaşam » Türkiye Belediyeler Birliğinin İstanbul’daki yeni ofisi Başkan Yücel Yılmaz tarafından açıldı

Türkiye Belediyeler Birliğinin İstanbul’daki yeni ofisi Başkan Yücel Yılmaz tarafından açıldıTürkiye Belediyeler Birliğinin (TBB), İstanbul’da bulunan yeni ofisi Başkan Yücel Yılmaz’ın katıldığı törenle hizmete alındı.

Türkiye Belediyeler Birliğinin (TBB), İstanbul’un Eyüp ilçesinde yer alan yeni ofisi düzenlenen törenle hizmete alındı. “Strateji ve Vizyon Ofisi” olarak kullanılacak birimin açılış törenine TBB ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın yanı sıra, UN-HABITAT İcra Direktörü Maimunah Mohd Sharif, TBB encümen üyeleri ile Genel Sekreter Dr. Hayri Baraçlı, Genel Sekreter Yardımcıları Halil İbrahim Azak, Dr. Ramazan Özcan Yıldırım, Dr. Ahmet Kazan ve Kayhan Özüm de katıldı.

Başkan Yücel Yılmaz: “Çalışmalara hız kazandıracak.”

Düzenlenen törende konuşma yapan Başkan Yücel Yılmaz, Türkiye Belediyeler Birliğini “Türkiye’de tek, dünyada birinci” olarak niteledi. Yeni ofisin yerel yönetimlerin ulusal ve uluslararası ölçekte temsil edilmesi, hizmet kalitesinin artırılması ve etkin bir koordinasyonla buluşturulması adına yapılan çalışmalara hız kazandıracağını vurgulayan Başkan Yücel Yılmaz, “Türkiye Yüzyılı” hedeflerine bin 391 belediyeyle birlikte emin adımlarla ilerleneceğine dikkat çekti. TBB’nin 1945’ten bu yana yerel yönetimler için bir ekol olduğuna değinen Başkan Yücel Yılmaz,  Strateji ve Vizyon Ofisi olarak hizmet verecek yeni birimin önemli çalışmalara imza atacağını söyledi.

Galeri
📆 29 Temmuz 2023 Cumartesi 00:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR