- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

İstanbul’da köprü trafiği virüs korkusundan dolayı sakin

Türkiye’de korona virüs vaka sayılarının artmasının ardından sokaklar sessizliğe büründü. Cuma günleri büyük yoğunluğun yaşandığı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiği ise yüzde 11’e kadar düştü. İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.

Cuma trafiğine korona etkisi – Tıkla İzle [1]

Dünyada birçok ülkede ölümlere sebep olan korona virüsün Türkiye’de de görülmesinin ardından İstanbul trafiği tarihi günlerini yaşıyor.

CUMA GÜNLERİ BÜYÜK YOĞUNLUĞUN YAŞANDIĞI 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ TRAFİĞİ YÜZDE 11’E KADAR DÜŞTÜ. (EMRE BABA – SÜMEYYE İNAL/İSTANBUL-İHA) Türkiye’de korona virüs vaka sayılarının artmasının ardından sokaklar sessizliğe büründü. Cuma günleri büyük yoğunluğun yaşandığı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiği ise yüzde 11’e kadar düştü. İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.

Cuma günü iş çıkış saatlerinde adete kilitlenen 15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiğinin yoğunluk seviyesi yüzde 11 oranına kadar düştü. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü istikameti D 100 kara yolunun boş olması dikkat çekti. Sakin olan İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.