- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Fenerbahçeli Egemen Korkmaz’dan Sekmen’e övgü

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Fenerbahçe’nin futbolcularıyla bir araya geldi. Sekmen, Ziraat Türkiye Kupası E Grubu’nda konuk olduğu Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlikspor’u 3-1 mağlup eden Fenerbahçeli sporcuları galibiyet dönüşü Erzurum Havalimanı VIP Salonu’nda tebrik etti.

 

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ünsal Kıraç ile birlikte Sarı Lacivertlileri aldıkları galibiyetten ötürü kutlayan Başkan Sekmen, uğurlamada kendi öğrencisi Egemen Korkmaz ile hasret giderdi. Başkan Sekmen’in Kulüp Başkanı olduğu dönemde Kartalspor’da yıldızı parlayan ardından gösterdiği performansla üç büyüklerde forma şansı yakalayan Milli Futbolcu Korkmaz, renkli buluşmada Sekmen’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Korkmaz, “Futbolda beni sağ olsun Başkanımız yetiştirdi. Türk sporuna Sayın Sekmen’in çok büyük katkıları vardır. Her alan ve görevde olduğu gibi Erzurum’da da değerli Başkanım çok başarılı olacaktır. Buna eminim” dedi. Başkan Sekmen de, Korkmaz ve Fenerbahçe Futbol Kulübü’nü aldıkları galibiyetten ötürü kutladı.  Bu arada Sekmen, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’dan takımın Süper Lig’deki durumuyla ilgili bilgi aldı.