- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Hijyen Okulda da devam ediyor!

Çocuklar hareketli oldukları için her yerden mikrop kapabiliyorlar. Okul gibi kalabalık ortamlarda hastalıklar daha fazla görülüyor. Bağışıklık sistemimizin mikroplarla mücadelesinde, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı Biyosidal ruhsatlı kişisel bakım ürünlerini tercih etmek önem kazanıyor.

 

Fresh’n Soft’un Biyosidal Ruhsatı’na sahip Antibacterial Islak Mendili, bakterileri %99,9 oranında etkisiz hale getirerek, bağışıklık sisteminin korunmasına destek veriyor. Böylece grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı önlem almak mümkün oluyor.
Biyosidal ürünler, insan ve çevre sağlığını koruma altına alıyor

 
Bir ürünün biyosidal olarak piyasaya sunulabilmesi için öncelikle Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı’nca çeşitli açılardan incelenmiş ve uygun bulunmuş olması gerekiyor. Bu anlamda Biyosidal ruhsatı için başvuruda bulunan ürünlerin, insan ve çevre sağlığı açısından, Sağlık Bakanlığı’nın yetkilendirdiği laboratuarlarda analizleri yapılıyor.

 

Analiz sonuçları uygun olan ürünler, ruhsat alma hakkına sahip oluyor. Biyosidal ürünler; bir veya birden fazla aktif madde içeren, kullanıma hazır olarak piyasaya sunuluyor; herhangi bir zararlı organizma üzerinde, kontrol edici etki gösteren veya onun hareketini kısıtlayan aktif maddeler içeriyor.

 
Çocuklar Fresh’n Soft ile her an emin ellerde
Çocukların suya ve sabuna ihtiyaç duyduğu zamanlarda, hastalık riski taşıyan bakterileri cilde zarar vermeden temizlemeye yardımcı olan “Fresh’n Soft Antibakteriyel” Islak Cep Mendili, cildin pH derecesiyle uyumlu formülüyle anne babaların güvenini kazanıyor.
Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı Biocidal ruhsatına sahip “Fresh’n Soft Antibakteriyel” Islak Temizlik Mendilleri; çocukların hassas ciltleriyle uyumlu, tahriş yapmayan formülüyle çocuklarınızı okulda da üst düzey bir hijyene davet ediyor.

 

 
Cep boyuyla taşıma kolaylığı, ince yapısıyla da konforlu bir kullanım sağlayan Fresh’n Soft Antibacterial Islak Cep Mendili, alkol ve paraben içermiyor; dermatolojik testlerle onaylanmış yapısıyla da cildin pH dengesiyle uyum gösteriyor.

Ürün Fiyatı: 0,70 TL