- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

İstanbul Fairy Etli Pilav Şenliği’nde 3 bin porsiyon etli pilav

İstanbul Fairy Etli Pilav Şenliği’nde 3 bin porsiyon etli pilav binlerce kişiye bedava dağıtılacak!

 
Bu yıl yedincisi düzenlenen geleneksel Fairy Yemek Şenliği; Isparta, Antalya, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Mardin, Erzurum, Sivas, Tokat ve Ankara’dan sonra 15 Haziran Pazar günü son durağı olan İstanbul’da gerçekleşecek. “Fairy Kuru Fasulye Şenliği”, “Fairy Hamsi Tava Şenliği”, “Fairy Kavurma Şenliği”; “Fairy Lokma Şenliği” ve “Fairy Köfte Şenliği”nin ardından “Fairy Etli Pilav Şenliği”, P&G Türkiye ev sahipliğinde düzenlenecek. 12.00 – 18.00 saatleri arasında Happy Center Halkalı şubesinde gerçekleşecek “Fairy Etli Pilav Şenliği”nde, Fairy’nin en iyi bilinen büyük boy bulaşık deterjanlarına oranla iki kat daha fazla bulaşık yıkayabilme özelliği, katılımcılar önünde test edilecek.

 

 

İstanbul’da gerçekleşecek “Fairy Etli Pilav Şenliği”nde, aşçılar tarafından hazırlanan 3 bin porsiyon etli pilav, gün boyunca binlerce kişiye ücretsiz olarak dağıtılacak. İki ay boyunca il il gezen “Fairy Etli Pilav Şenliği” kapsamında 13 ilde toplam 120 bin kişiye ulaşılıp 60 bin porsiyon etli pilav dağıtılmış olacak.

Fairy’nin üstün performansının gözler önüne serileceği şenlik süresince katılımcılar hem lezzetli etli pilavın tadına varacaklar; hem de gün boyu gerçekleşecek etkinliklerle keyifli zaman geçirecekler.