- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Pupa’dan Cadebostan’da karnaval gibi doğum günü kutlaması

Türkiye’nin en geniş Apple Yetkili Satış Noktası (Apple Premium Reseller-APR) ağına sahip olan Pupa, Caddebostan mağazasının 5. kuruluş yıldönümü nedeniyle Pupa Yönetim Kurulu üyesi Metin Ölken’in katılımı ile  doğum günü kutlaması yaptı.

 

İspanya’nın ünlü gösteri ekibi Gothic Circus, DJ Volkan Uça’nın performansıyla eşlik ettiği Retrobüs ekibi  ve Power FM’in  canlı yayını ile bir karnaval havasında hayata geçen doğum günü partisinde 500 TL’lik alışveriş yapan herkese 50 TL’lik Pupa Card hediye edildi. Power FM’den yapılan anonsla Power Van’ı ilk bulan Gökhan Çalışkan’ın iPad mini kazandığı yarışma ile heyecan kazanan kutlama, Anneler Günü’ne özel Yelken Turu ve Burgazada’da yemek hediyeli bir başka yarışma ile renklendi.

Pupa Yönetim Kurulu üyesi Metin Ölken Caddebostan Mağazası Doğum Günü kutlaması nedeniyle şunları söyledi:

“Caddebostan mağazamızın 5. doğum gününü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir başka mutluluk kaynağımız da büyümeye devam etmemiz. Türkiye’nin en geniş “Apple Yetkili Satış Noktası” (Apple Premium Reseller – APR) ağına sahibiz ve  Mayıs ayında 5 farklı ilde 5 yeni Apple Yetkili Satış Noktası açılışı yapıyoruz.  Bu açılış serisinin ikinci ayağını 10 Mayıs’ta Bursa’da gerçekleştirdik, 17 Mayıs’ta Gaziantep, 24 Mayıs’ta İzmir ve 31 Mayıs’ta Adana’da yeni mağaza açılışları yapacağız. Böylece Pupa’nın toplam mağaza sayısı 7’den 12’ye, faaliyette olduğu il sayısı da 4’den 9’a yükselecek, toplam mağaza alanımız 1.600 m2’ye ulaşacak. Pupa’nın ‘Mükemmel mağazalarda mükemmel müşteri deneyimi’ ilkesini Türkiye’nin farklı noktalarına taşıyacağımız için mutluyuz”

 

Pupa doğum günü kutlaması nedeniyle Bağdat Caddesi Caddebostan mevkiinde hareketli ve neşeli saatler yaşandı, kutlamaya katılan yüzlerce kişi bir yandan eğlencenin tadını çıkarırken, bir yandan da en yeni Mac, iPad, iPhone, iPod ürünleri ve aksesuarlarını görme, deneme ve uzman Pupa kadrosundan bilgi alma olanağı buldu.