- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Emre Aydın Konserlerine devam ediyor

EMRE AYDIN YENİ ALBÜM KONSERLERİNE DEVAM EDİYOR!

 

Ünlü sanatçı Emre Aydın, Mats Valentin ve Mustafa Ceceli prodüktörlüğünde hazırladığı “Eylül Geldi Sonra” isimli üçüncü solo albümünün sevilen şarkılarını yeni konserleriyle seslendirmeye devam ediyor.
Özellikle Avrupa konserlerinde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan, Türkiye’de de birbiri ardına konserler vermeye devam eden Emre Aydın, yeni Avrupa turnesinin açılışını ise 16 Mayıs Cuma günü Rotterdam konseriyle yapıyor. Konser ayrıntılarını resmi web sitesi emreaydin.com.trüzerinden yayınlayan Aydın’ın konser vereceği şehirler arasında daha önce de bir çok defa konser verdiği Stuttgart, Rotterdam, Eskişehir, Zonguldak, Muğla ve Bursa da yer alıyor.

 

HEM SÖZLERİ, HEM DE KLİBİ PAYLAŞIM REKORLARI KIRAN ŞARKI: “BİTTİ, TEBRİKLER”

 

Başarılı sanatçı, çalışmalarının İsveç ve İstanbul’da tamamlandığı yeni albümünde Sezen Aksu ve Zülfü Livaneli’nin “Belalım”, Nazan Öncel’in “Geceler Kara Tren” gibi şarkılarına da yer verdiği ve zaman teması üzerinde duran yeni albümünün ikinci klibini önceki günlerde “Bitti, Tebrikler” isimli parçasına çekti. Kendi klibinde hem yönetmen hem de oyuncu olarak görev alan ve izleyicilerinden tam not alan Emre Aydın’ın yeni klibi, dijital platformlarda son zamanların en çok izlenen ve paylaşılan kliplerinden biri oldu. Başarılı müzisyen bu geri dönüşlerden oldukça mutlu olduğunu belirterek duygularını ifade etti. Çekimleri Üsküdar’da yaklaşık olarak 16 saatte tamamlanan video klipte, şarkının temasına uygun olarak bir iç hesaplaşmayı anlatan detaylı sahneler çekildi. Netd ve Youtube üzerinden izlenebilen klibin prodüksiyonunu ise Aydın’ın yapım şirketi olan 565yapım üstlendi. İzleyicileri tarafından oldukça sevilen klibin sözleri de internet kullanıcıları tarafından sıklıkla paylaşıldı.