- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Yıldız’da Mehmet Erdem Rüzgarı Esti

Seslendirdiği ‘hakim bey’, ‘haydi gel gidelim’ gibi parçalarla müzikseverlerin beğenisini kazanan pop sanatçısı Mehmet Erdem Yıldız Teknik Üniversitesi’nde muhteşem bir konser verdi.
Türk Pop Müziği’nin son dönem sevilen sanatçılarından Mehmet Erdem’in, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde (YTÜ) verdiği konserde gençler müziğe doydu.
Wanda Entertainment öncülüğünde YTÜ Müzik Kulübü öğrencileri tarafından hazırlanan akustik konser serisinin ilki Mehmet Erdem performansı ile başladı. Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde, ‘Hakim Bey’, ‘Haydi Gel Gidelim’ gibi şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini toplayan Mehmet Erdem konserine Yıldızlı öğrencilerin yanı sıra, kampüs dışından gelen müzikseverlerin ilgisi de yoğun oldu. 1000 kişi kapasiteli Kongre Merkezi’ndeki konsere yaklaşık bin 500 Mehmet Erdem hayranı akın edince ayakta kalanlar salonun boşluklarına oturarak konseri takip etti. Hayranlarının da eşlik ettiği şarkılarla kendinden geçen Mehmet Erdem yaklaşık 2,5 saat süren konserinde 30’a yakın parça seslendirdi.