- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Aker,Kadınların Şıklığına Ortak Olmayı Sürdürüyor

Aker, Bağdat Caddesi’nde Açtığı Yeni Mağazasıyla Kadınların Şıklığına

 

Ortak Olmayı Sürdürüyor

 

İpeğe Değer Katan Tasarımlarıyla Uzun Yıllardır Kadınların Beğenisini toplayan Aker; Türkiye’de İstanbul, Bursa, Kayseri, Trabzon ve Konya şehirlerinde yer alan mağazalarına, modanın Anadolu Yakası’ndaki kalbi sayılan Bağdat Caddesi’nde açtığı yeni mağazasını ekledi.

 

İpek eşarp, şal, giyim ve çantadan oluşan zengin ürün gamıyla müşterilerini yeni mağazasında karşılayan marka, iç dekorasyonunda kullandığı sade tema ve ışıklandırmalarıyla farkını ortaya koyuyor.

 

Kum baskılı duvar ve ışık oyunlarıyla ayrıcalıklı bir dekorasyon

 

2 katlı yeni mağazasında, bej rengi ve ışık oyunlarıyla ayrıcalıklı dekorasyonunu sergileyen Aker; zarif fırça darbeleriyle pastel tonların yer aldığı vitrin resmiyle müşterilerini karşılıyor. Aker’in Bağdat Caddesi’ndeki mağazası, mermer duvar ve kök ceviz ahşabın sıcak dokusunu konsepte yansıtan yatay askılarında sergilediği şallarıyla dikkat çekiyor.

 

Mağazanın giriş bölümünde bulunan gold rengi elips tavan ışıklandırması, Aker’in eşarp ve giyim tasarımlarındaki başarısını dekorasyonda da sürdürdüğünü kanıtlar nitelikte. Ekru renginde birbirine paralel uzanan raflar, Aker çantaların asilce sergilenmesine imkan veriyor. Aker, hoş bir dekor eşliğinde alışveriş keyfi yapmak isteyenleri Bağdat Caddesi’ndeki yeni mağazasına davet ediyor.