- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Optimum Outlet İstanbul’dan, Çocuklara Heyecan Dolu Etkinlikler

Optimum Çocuk Kulübü, Ekim ayı boyunca cumartesi ve pazar günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara yaratıcılıklarını ön plana çıkarırken eğlenecekleri, mutlu saatler armağan etmeye devam ediyor.

Optimum Outlet İstanbul’da, Ekim ayında her hafta sonu 15.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler, sevimli minikler için yine heyecan ve eğlence dolu olacak. Her cumartesi ve pazar günleri ücretsiz düzenlenecek olan Optimum Çocuk Kulübü’nün Ekim ayı etkinliklerine, yine tüm minik ziyaretçiler davetli.

Aktivitelerde, ilgi duydukları konulara göre değişik alanlarda gerçekleştirilecek atölye çalışmalarıyla çocuklar, yepyeni keşifler yaşayacak. Optimum Çocuk Kulübü Ekim ayı etkinliklerinde küçük bilim insanları; Maddenin Çılgın Hali, Gizemli Kimya Etkinliği, Mevsimler ve Uzay Atölyesi’nden ayrılmak istemeyecekler. Geleceğin tasarımcı adayları ise, Küçülen Kağıt ile Kolye ve Anahtarlık Yapımı ile Kurabiye Süsleme, Mum Yapım Atölyesi, Ahşap Boyama, Sanat Kilinden Oyuncak Yapımı, Yumurta Boyama ve Keçe Atölyesi’ndeki çalışmalarıyla hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacaklar. Etkinliklerde minik sanatçılar ise Tualde Yağlı Boyama, Boyalarla Şekilgeç Atölyesi, Karikatür Atölyesi, Sanat Kili ile Dondurma ve Zıplayan Oyuncak Köpek Yapımı, Çerçeve Boyama Atölyesi, Müzik Aletleri Atölyesi ve Ahşap Marakeş Boyama etkinliklerinde yeteneklerini konuşturacaklar.

Ekim ayı boyunca Optimum Outlet İstanbul’da çocuklar, el becerilerini ve hayal dünyalarını daha da geliştirerek, yepyeni ufuklara yelken açacaklar. Optimum Çocuk Kulübü düzenlediği etkinliklerle, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.