- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Gülben Ergen Ataşehir’de sahne aldı.

4. Kardeş Kültürlerin Festivali’nin üçüncü gecesinde sahneye çıkan Gülben Ergen Ataşehirlileri coşturdu.
Ataşehir’de bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kardeş Kültürlerin Festivali’nin üçüncü gecesi Komedyen Yavuz Seçkin’in sunumuyla renklendi. İlk olarak sahneye çıkan Yavuz Değirmenci, Ataşehirlilere Anadolu’nun farklı yörelerinden türküler söyledi.
Festivali’nin üçüncü gecesinde sahneye çıkan Gülben Ergen ise Ataşehirlilere en güzel şarkılarını söyledi. Binlerce Ataşehirli Gülben Ergen’in şarkılarına eşlik ederken, prestij caddesinde evleri bulunan mahalleliler de evlerinin pencere ve balkonlarından konseri izlediler.
Küçükbakkalköy Mahallesi Prestij Caddesi’nde yapılan konseri Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, eşi Gamze Akkuş İlgezdi, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Hışman ve Abdullah Der de Ataşehirlilerle birlikte izledi. Başkan Battal İlgezdi, festivale katılarak Ataşehirlilerle buluşan Gülben Ergen ve Yavuz Değirmenci’ye çiçek ve teşekkür plaketi verdi.
Festivalin üçüncü gecesinde Ataşehirlilere bir konuşma yapan Başkan İlgezdi, barış ve kardeşlik mesajları verdi. Yönetici kurumların; insanlar arasında din, dil, ırk, mezhep ve siyasi görüş ayrımı yapmaksızın hizmet vermesi gerektiğini vurgulayan Başkan İlgezdi, Ataşehir Belediyesi olarak biz fark gözetmeksizin hizmet verdik ve vereceğiz. Benim için yeni dönemde Ataşehir Belediye Başkanlığına aday olmayacak diyorlar. Bu doğru değil, yeni dönemde de adayım. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için, sizler için, adayım” dedi.