- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Peysage’da, İftar Sofraları

Anadolu Yakasının Tek Ödüllü Restaurantı Paysage ’da, Sultanlara Layık İftar Sofraları Sizleri Bekliyor

Zengin iftar sofralarının kurulduğu Paysage Restaurant’ta bu yıl Ramazan’ın geçmişte kalan unutulmaz tatlarını yaşayacaksınız. Dünya mutfağı lezzetlerini 19 yıldır değişmeyen kalitesiyle misafirlerinin beğenisine sunan Paysage Restaurant, muhteşem Boğaz manzarasıyla da misafirlerinin keyfine keyif katıyor.

Paysage’da sadece geleneksel ramazanların vazgeçilmez tatları değil, Türk mutfağının temel taşı çorbalarından, zeytinyağlılarına, ızgaralarından özel nar şurubu ve şerbetine kadar en güzel tatlar Ramazan ayı boyunca siz değerli misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Denizin mavisi ile yeşilin birleştiği noktada, güneşin doğuşunun ve batışının en güzel seyir noktasından sizlere merhaba diyen Boğaziçi Paysage Restaurant’ta manzaraya ve Ramazanın özel lezzetlerine doyamayacaksınız.

Hıdiv Kasrı ve Kanlıca’nın buluştuğu noktada muhteşem boğaz ve doğa manzarasıyla Anadolu’dan Avrupa’nın en keyifli seyir noktası olan Paysage Restaurant’ ta iftar saatleri fasıl nağmeleri eşliğinde sunulan zengin ikram seçenekleriyle geçmiş ramazanları bayram havasında size yaşatırken damağınızda unutulmaz tatlar bırakacak.

Asırlar boyu sultanların sofralarında bulunan lezzetlerin sunulduğu Paysage’da bu yılda Ramazan unutulmaz olacak.