- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

FLO 136’ncı Mağazasını Novada Ataşehir AVM’de Açtı!

Mağazalarına her geçen gün yenilerini ekleyen FLO, 136’ncı mağazasını, İstanbul’daki Novada Ataşehir AVM’de açtı. Ataşehirliler, rahat ve şık ayakkabılara FLO kalitesiyle ulaşabilecek.

 

7’den 70’e her yaşa ve herkese hitap eden ürünleriyle, kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan FLO, Novada Ataşehir AVM’deki mağazasında 476 metrekarelik ferah bir alanda hizmet verecek.

 

Rahatlık ve Kış modası Flo’da

Flo’nun erkek ve kadınlar için birbirinden şık ayakkabı ve çizmeleri ayağı yormayacak hafif kalıplar ve yüzlerce çeşidiyle bu sezon da yerini koruyor. FLO’nun, çocuklar için hazırladığı ayakkabıları sevilen karakterleri, anatomik yapıları, güzel tasarımları ve fiyat avantajı ile dikkat çekiyor. Çocuğunuzun ayaklarının sıcacık kalması için güçlü tabanlar, kürkler ve triko modelleriyle farklılaşan FLO’da dolgu topuk ayakkabı, çizme ve botlar, dünya çocuk ayakkabı trendlerini yansıtıyor. FLO’nun ailenin tüm bireylerine yönelik birbirinden şık 2012 Sonbahar/Kış sezonuna ait ürünlerine ulaşmak için Novada Ataşehir AVM’deki mağazasına uğramanız yeterli.