- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

AYEDAŞ internet üzerinden kredi kartı ile tahsilât uygulamasını başlattı!

AYEDAŞ olarak, internet üzerinden kredi kartı ile tahsilât uygulamasını başlatmış bulunmaktayız!

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) olarak, internet üzerinden kredi kartı ile tahsilât uygulamasını başlatmış bulunmaktayız.

 

Bu yeni uygulamamız ile birlikte Müşterilerimize; Şirketimiz web sayfası www.ayedas.gov.tr adresinden, elektrik fatura bedellerini kredi kartı ile tek çekim ya da taksit yaparak ödeyebilme imkânı sağlanmıştır.

Türkiye’de ilk kez 12.03.2012 tarihi itibariyle Şirketimizce hayata geçirilen ‘Kredi kartı ile internet üzerinden elektrik faturası tahsilâtı’ uygulamamızdan Ziraat Bankası kredi kartı sahibi Müşterilerimiz yararlanabilmektedir. Diğer bankalardan kredi kartı sahibi Müşterilerimizin de bu uygulamamızdan yararlanabilmesi için tüm Bankalar ile görüşmelerimiz devam etmekte olup en kısa sürede sonuçlandırılacaktır.

Müşterilerimiz aynı zamanda; 161 adet veznemiz ile anlaşmalı olduğumuz bankaların veznelerine faturalarını ödeyebilmekte olup ayrıca bu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek ya da bankaların internet sitelerinden de faturalarını ödeme imkânına sahiptirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

                                                                                                    AYEDAŞ Genel Müdürlüğü