- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

West Marine 2.el panayırını açıyor

West Marine  geçen  sene  başlatmış olduğu  2.el panayırını  gelenekselleştiriyor. Panayırın  amacı  tüm  denizseverlerin  ellerindeki  malzemeleri  değerlendirmeleri  veya  uygun  fiyata  ihtiyaçlarını  karşılamaları.

 

 

Panayır için hazırlanmaya başlayın…

Pusulanız sapasağlam ama siz yine de bir üst modelini aldınız. Daha fazla balık tutabilirim diye oltanın her çeşidi evinizde var. Şişme bot, can simidi, el feneri, tulum, projektör… Ya da kilit, halat, elektronik ürünler, motor parçaları, bakım malzemeleri ve denizcilikle ilgili her türlü kitap… Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız her türlü denizcilik ürünü şimdi yeniden hayat buluyor.

Kullanılmış veya hiç kullanılmamış giyimden, kitaba, elektronik aletlerden, şişme bota kadar her türlü  2. el denizcilik ürünlerinin satışı ile hem ürünler yeniden değerlendiriliyor hem de gelir sağlanıyor. 

Denizlerimizin korunmasına destek amacıyla, ürünlerinizi DenizTemiz Turmepa Derneği yararına kurulacak masalara teslim edebilir veya satmış olduğunuz ürünlerin gelirini bağışlayabilirsiniz.

2. El Panayırı

Yurtdışı marinalarda sıkça görülen 2. El Satışını, West Marine ,Türkiyede ilk defa geçtiğimiz sene 20 masalık katılım ile Kalamış Marina’da gerçekleştirdi.

Kalamış Marina’da başlatılan , isteyen herkesin kendi belirleyecekleri fiyatlarla kullanılmış ya da kullanılmamış ürünlerini satacakları ve tüm gün boyunca birlikte marinada keyifli vakit geçirecekleri bir organizasyon olan 2. El Panayırını Efes Pilsen, Pepsi, Kraft ve Joy FM’in sponsorlukları ile bu sene 11 Nisan Pazar günü Kalamış Marina Divan Brasserie önünde gerçekleştiriyor. 

2. El ürün satışına katılmak isteyen kişilerin,

–     0216 517 32 42 nolu telefondan veya info@westmarine.com.tr adresine mail yollayarak rezervasyon yaptırmaları,

–     Satacakları ürünlere ve fiyatlarına karar vermeleri,

–     Ürünlerin fiyat etiketlerini hazırlamaları,

–     Ürünleri satacak kişilerin ve panayırda bulunacakları saatlerin belirlenmesi gerekmektedir.

Tarih     : 11 Nisan 2010 Pazar

Saat       : 09:00- 18:00

Yer         : Setur Kalamış Marina Divan Brasserie önü, Münir Nurettin Selçuk Cad. KALAMIŞ