- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Ümraniye zaferini Mustafa Ceceli’yle kutladı

Spor Toto 2. Lig’e ilk kez yükselen Ümraniyespor, zaferini Ümraniyeli’lerle kutladı. Mustafa Ceceli’nin sahne aldığı şampiyonluk kutlamasında havai fişek gösterisi renkli görüntüler oluşturdu.

 
Spor Toto 3. Lig’de ligin bitimine 4 hafta kala en yakın rakibine 13 puan fark atarak, tarihinde ilk kez 2. Lig’e yükselen Ümraniyespor zaferini görkemli bir törenle kutladı. Ligin 30. hafta mücadelesinde de galibiyet alan kırmızı-beyazlı ekip, Ümraniye Meydanı’nda düzenlenen törenle sevincini ilçe halkıyla paylaştı. Gecede ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli şarkılarını genç futbolcular için seslendirdi.

 
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniyespor’un başarısından büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Bugün bir belediye başkanı olarak 10 yıl boyunca bu şehirde sizlerle birlikte birçok heyecanı tatmak, yaşamak ve sizlerle beraber heyecanlanmak kısmet oldu. Bu gün farklı bir heyecanı, tadı birlikte yaşıyoruz. Ümraniyespor’umuzun tarihinde ilk defa 2. lige yükselişini birlikte kutlamanın hazzını yaşıyoruz” diye konuştu.

 
Takımı tebrik eden Başkan Hasan Can, “Yaklaşık 10 yıldan bu yana nasıl emek harcadıklarını, nasıl bir heyecan yaşadıklarını, nasıl bir gayret içinde olduklarını ve bir başarıyı yakalamak için nasıl tırmaladıklarını bizzat görmüş ve şahit olmuş, onların heyecanına büyük bir takdir duygusuyla bakmış bir kardeşinizim” dedi.
Ümraniyespor Kulübü Başkanı Recep Yoğurtçu ise yaptığı konuşmada, Ümraniye Belediyesi’nin kendilerine çok emek verdiğini belirterek, Başkan Hasan Can’a teşekkür etti. Yoğurtçu, takımının büyük bir özveriyle çalıştığını, bu nedenle başarıya ulaştıklarını söyledi.
Tören sonunda futbolcular zaferini kutlayarak, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’la birlikte kupalarını kaldırdı.
İSTANBUL(İHA)