- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Çavuşoğlu Konutları Kartalılara konforlu yaşam sunuyor

Yaşamınızı daha kaliteli ve konforlu kılmaya ne dersiniz?Eğer sizde konforlu yaşam istiyorum diyorsanız  Çavuşoğlu Ütopya Projesi ile tanışmalısınız..

1968 yılında Sayın Sabri ÇAVUŞOĞLU tarafından İstanbul’un Avrupa yakasında  başlayıp daha sonra Anadolu yakasında  devam eden ve 100’ü aşan eserlerimizle, yaptığımız birçok yatırımla sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırmaktayız.

İnşaat sektöründe uzun yıllara dayalı deneyimlerimizi yeni teknolojilerle harmanlayarak sizlere daha güvenilir, sağlam, konforlu ve uzun ömürlü yapılar inşa etmeye devam ediyoruz. Daima kaliteliyi ve en iyisini  meydana getirmek için çalışan ekibimiz, 2008 yılı itibari ile durmadan yoluna devam etmektedir.

 Misyonumuz “hep daha iyisi için çalışmak, Dürüst olmak, Güvenilir olmak, Teknolojiyi takip edmek, Kalitemiz her geçen gün arttırmak”.  Geçen yıllar bu hedefleri hiç değiştirmedi. Geride bıraktığımız başarılı taahhüt işleri bunun delili. İşlerin proje aşamasından başlayarak şantiye binalarının kuruluşundan işleyişine, malzeme seçiminden takibine kadar tüm konulara aynı ilgi ve hassasiyeti gösteriyoruz.  Gelecek yıllara Çavuşoğlu inşaat kurulduğundan beri hazır. İnsana ve teknolojiye yatırım yapmak, yeniyi takip etmek vazgeçmediklerimizden. Ama gelecekte de önceki yıllarda olduğu gibi başarının sırrı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermemek, hız ve heyecanı hiç yitirmemek olacak.

Çavuşoğlu Ütopya Projesi

  Vade farkı,kefil.banka kredisi derdi olmadan 36 aya kadar vade imkanıyla ev sahibi olun.

   Dünyanın en güzel şehirlerinden biri.hatta en güzeli.Görkemli ve yedi tepeli heybetiyle Cennet şehir İstanbul’un balkonu Yakacık’ta ÇAVUŞOĞLU ÜTOPYA konutları.Gerçeğe Dönen hayallerdeki yaşamı adalar manzarasının benzersiz büyüsüyle taçlandıracaksınız.

2 blok 92 konutluk 3+1 150m2, 2+1 111m2, 1+1 74m2 Daire seçenekleri olan lüks sitede;

Basketbol / voleybol sahası,tenis kortu.yüzme havuzu ve çocuk havuzu,çocuk parkı,yürüyüş parkurları,sosyal tesis,fitnees salonu,açık-kapalı otopark,güvenlik sistemi bulunana ÇAVUŞOĞLU ÜTOPYA KONUTLARI yaşamı keyifli ve kolay hale getirecek.

 

ÇAVUŞOĞLU ÜTOPYA

www.cavusogluutopya.com

Çarşı mah.Kartal cd.No:66 Yakacık/İstanbul