SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

Erdoğan, Başarının yolu öğrenciye sınırsız destek vermekten geçer

Yayınlanma:
ABONE OL

Yeni Nesil Eğitimler sunan Marmara Fen Bilimleri Merkezi kurucusu Mehmet Erdoğan: “eğitim kurumu öğrencilerin ikinci evi, öğretmenlerde anne ve babaları gibi olmalıdır. Öğrenciye kol kanat germek bizlerin öncelikli görevimizdir” dedi.

Yeni nesil kurs merkezi basına tanıtıldı. Bir grup başarılı öğretmen tarafında kurulan Marmara Fen Bilimleri Merkezi bugün yapılan kahvaltılı bir toplantıyla basın ile buluştu. Mehmet Erdoğan tarafından kurulan Marmara Fen Bilimleri Merkezi kendisini diğer eğitim kurumlarından farklı şekilde diyazn etti. Kuruluş işlemler sonrası ise faaliyete başlarken kendisine de farklı hedefler seçti.

Yüzde %100 burs imkânı verecek olan Marmara Fen Bilimleri Merkezi 25-26 Aralık tarihleri arasında saat 10-13-16 saatleri arasında bursluluk sınavı düzenleyecek. Bu sınav ile birçok öğrencinin idealleri gerçekleşecek ve ciddi eğitim olanakları ortaya çıkacak. Bu nedenle Marmara Fen Bilimleri Merkezinin düzenleyeceği Bursluluk Sınavına katılımın yüksek olması bekleniyor.

Düzenlenecek Bursluluk sınavı için 0(216) 492 3434 0(216) 492 3424 0(216) 492 3432 nolu telefonlardan bilgi alınabileceği ya da İçerenköy Mah. Kurtuluş Cad. No:10/A Ataşehir/İSTANBUL adresine başvurulabileceği açıklandı.

Marmara Fen Bilimleri Merkezi kurucusu Mehmet Erdoğan Yeni Nesil Eğitim kavramını şu sözlerle açıkladı. “Ben ve ortaklarım Ayten Gündelik, Salih Kösen kendimize hedef olarak topluma ve ekonomiye faydalı bireyler yetişmesine destek vermek. Kurumumuzu inşa ederken, mobilyalarımız seçerken kütüphanemizi oluştururken, dahası öğretmen kadromuzu seçerken bile bunu dikkat aldık.  Sevindirici olan ise bölge halkının bizi kucaklayıp çocuklarını bize emanet etmesidir. Kısa sürede çok sayıda öğrencimiz oldu. “ dedi.

2-4-6-8 öğrencilik sınıflarda eğitim veren Marmara Fen Bilimleri Merkezinin faaliyet gösterdiği alanlar şu başlıklar altında toplanıyor.

TYT-AYT Hazırlık

12. sınıflar ve mezunlara tüm konular baştan işlenerek sınava hazırlık programı uygulanır. Bu program sınav takvimi dikkate alınarak özel hazırlanmaktadır. Öğrenciler için YKS’de alınan sonuçlar öğrencilerin geleceğiniz etkilediği için son derece önemlidir. Öğrencilerin akademik anlamda eksikleri yapılan çalışmalar ile hesaplanarak eksik olduğu konular üzerine çalışmalar yapılır. Marmara Fen Bilimleri Merkezi’nin hedefleri arasında ilk olarak rehberlik ve koçluk eğitimi sistemi yer alıyor. Marmara Fen Bilimleri Merkezi öğretmenleri, öğrenciler için uygulanan birebir takip programı ile başarıyı garanti altına almayı hedefliyorlar.

Yeni Nesil Eğitim veren Marmara Fen Bilimleri Merkezi kuruluş aşamasında kendisine şu ilkleri belirledi.

LGS Hazırlık

İyi bir Üniversite’nin iyi bir liseden geçtiğini önemseyen kurs merkezimiz öğrencileri en iyi liselere yerleştirmeyi kendine bir yol edinmiştir. Bu anlamda hazırlanan akademik program ile öğrenciler sınava hazırlanır.

Ergenlik dönemindeki öğrencilerimiz için özel bir rehberlik ve danışmanlık uygulanır. Birebir koçluk sistemi ile öğrencinin seviyesine göre özel program yapılır.

Okula Destek Grupları

Öğrencilerin hem sınav gruplarına gelene kadar geçen süreci sağlıklı yürütmek hem de okula destek anlamında kursumuzda çalışmalar yapılmaktadır. Bu program ile okul sınavlarında başarılarının arttırılması yanında konuları tam öğrenmeleri sağlanır.

Özel Ders Grupları

Bu alanda öğrencilere eksik oldukları konular ve dersler için özel gruplar hazırlanarak eğitimler verilir.

İlgili Haberler

Genel
25 Şubat 2024
Fiat Fiorino yeni fiyat listesiyle dumur etti! Enişteler, dayılar üzgün

Türkiye otomobil pazarında, uygun fiyatı sayesinde popülerliği giderek artan Fiat Fiorino’nun 2024 model yılı fiyatları açıklandı. Fiorino, işlevselliği ve ekonomikliğiyle öne çıkan bir model olarak, özellikle küçük işletmeler ve şehir içi kullanım için ideal bir seçenek olarak görülüyor. Fiorino Cargo: İki Model, Cazip Fiyatlar Fiorino Cargo, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak iki ayrı model ile […]

Genel
25 Şubat 2024
Clio ve Egea yanında halt etmiş! Honda kampanyası bomba! Fiyatı cumburlop düştü

Honda City’nin Cazip Fiyatı ve Özellikleri Egea’ya Meydan Okuyor! Otomobil piyasasında şubat ayının bombası Honda’dan geldi! Japon otomobil devi Honda, City modeli için başlattığı kampanyayla adeta piyasayı salladı. Bu kampanya, otomobil severler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor ve Fiat Egea’nın bile gerisinde bırakan çekici fiyatlarla dikkat çekiyor. Honda’nın bu adımı, fiyat rekabetinin ötesinde, otomobil alışverişinde bir […]

Genel
25 Şubat 2024
Yeni keşfedildi! O şehirde yaşayanlar diken üstünde! Prof. Dr. Naci Görür kara haberi verdi

Prof. Dr. Naci Görür’den Bursa Gemlik’teki Deprem Hakkında Önemli Açıklamalar 23 Şubat’ta Bursa’nın Gemlik ilçesinde meydana gelen depremle ilgili olarak, saygın jeoloji uzmanı Prof. Dr. Naci Görür, sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Prof. Görür, Kuzey Anadolu Fay Hattı (KAF)‘nın güney kolunda gerçekleşen bu depremin, bölgedeki fayın stres biriktirdiğini belirtti. Kuzey Anadolu Fay […]

Genel
25 Şubat 2024
Ehliyeti olan yaşadı! B sınıfı ehliyetle kullanılan motosiklet modelleri açıklandı

Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle Türk pazarına sunulan Aprilia SR 125, her gaz açıldığında kullanıcılarına heyecan verici bir deneyim sunuyor. Şubat ayında Türkiye’de satışa çıkan bu sportif scooter, 109.000 TL’den başlayan rekabetçi fiyatlarla dikkat çekiyor. Aprilia’nın yarışçı genlerini yansıtan agresif hatlara sahip SR 125, LED aydınlatmalar ve renkli dijital gösterge gibi yüksek teknoloji özellikleriyle donatılmış. Bu […]