MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Kültür-Sanat, Manşet, Toplum » Su’da” CAN” bulan Renkler.
Su’da” CAN” bulan Renkler.


 

 

Can Ersal’ın suluboya resim çalışmaların dan oluşan kişisel resim sergisi , Su’da “CAN”bulan renkler temasıyla ,15şubat – 28 şubat 2014 tarihleri arasında , İstanbul Büyük klüp’te sergilenecek, sanatçının yeni ve sergilenmemiş eserlerinden oluşan suluboya tablolarında

 

klasik ve modern komposizyonların yanı sıra kendisine özgü tekniklerle oluşturduğu tablolarda sanat severlerin beğenisine sunulacak.

 

 

 

can-ersal-1

 

Sanatçı bu sergisini ocak ayında yitirdiğimiz ,sanat ve meslek hayatında örnek aldığı hocası,

 

Doğan kardeş yayınları çizerlerinden , tasarımcı , Y.Mimar. Yalçın Emiroğlu  anısa itaf edecek, ana sponsorluğunu  Karasu inşaat şirketinin yaptığı ,İstanbul Oyucak Müzesi ve Sunay Akın‘nın katkılarıyla oluşan serginin ,sanat danışmanlığını Kaş sanat galerisi sanat yönetmeni Sinan Yenilmez  yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

can-ersal

 

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi  mezunu olan Can Ersal , bir çok kişisel ve karma sergilerin yanı sıra çeşitli afiş yarışmalarında ödüller kazanmış ve kitap kapakları tasarlamıştır.

 

sanatçının sketch of istanbul eseri, uluslar arası sanatçılar birliği tarafından seçilmiş olup sergilendiği ülkelerde çeşitli ödüllere laik görülmüştür. Sanatçının hat ve tezhip sanatçısı Eda Şahan’la birlikte oluşturdukları , suluboya ve tezhip karışık tekniği Can-ı Eda çalişmalarıda devam etmektedir.

 

 

 

 

Galeri
Etiketler: , , , ,
📆 10 Şubat 2014 Pazartesi 16:31   ·   💬 2 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Su’da” CAN” bulan Renkler.” için 2 cevap

  1. fırat kaya dedi ki:

    kaçırılmaması gereken bir sergi

  2. fırat kaya dedi ki:

    başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR