MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Ataşehir’de pil toplama yarışması
Ataşehir’de pil toplama yarışmasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) tarafından düzenlenen İstanbul’daki ilköğretim okulları arası atık pil toplama kampanyasına Ataşehir Belediyesi de destek veriyor.

Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından hazırlanan çalışmalarda Ataşehir sınırları içerisindeki ilköğretim okullarının Çevre Kulübü öğretmenlerine konuya ilişkin ayrıntılı bilgi verildi.Ataşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen  toplantıda öğretmenlere Belediyenin temiz ve sağlıklı çevre oluşturulması çalışmalara ilişkin bilgi verildi.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Ayten Kartal’ın sunum yaptığı toplantıda TAP Teknik Danışmanı Savaş Arna da bilgi verdi. Bu kampanya kapsamında ilköğretim okullarına atık pil bidonları dağıtılacak ve İstanbul genelinde en çok atık pil toplayan üç okula ödül verilecek. 1 Ocak – 1 Mayıs tarihleri arasında sürecek  kampanyada, İstanbul geneli ile  Ataşehir Belediyesi sınırları içinde  en çok “atık pil toplayan” okullara ayrıca Ataşehir Belediyesi de özel ödül verecek.

Galeri
Etiketler: , ,
📆 16 Ocak 2010 Cumartesi 10:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR