MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Kayışdağı’na 5 bin kişilik stad…
Kayışdağı’na 5 bin kişilik stad…


Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, geleneksel mahalle toplantılarını sürdürüyor. Kayışdağı Mahallesi’nde Belediye Başkan Yardımcıları ile Şube Müdürlerininde katıldığı “Sorunları Beraber Çözelim” toplantısında Başkan Battal İlgezdi, Kayışdağı Mahallesi’nde bulunan stada 5 bin kişilik tribün yapılarak genişletileceğini açıkladı. Kayışdağı’n da mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılanan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, konuşmasında Kayışdağı Mahallesi’nin imar planlarının İlçe Belediye Meclisi’nde kabul edilerek Büyükşehir Belediye Meclisi’ne gönderildiğini açıkladı.  İmar planlarının Büyükşehir Meclisi’nde onaylanmasının ardından çalışmalara başlanacağını söyleyen Başkan Battal İlgezdi,”çağdaş ve yaşanabilir bir kent için biz Ataşehir’i yeniden planlıyoruz. Hiçkimsenin mağdur olmayacağı sağlıklı bir yapılaşma oluşturmak  için yaptığımız çalışmaları da  yine sizlerle konuşacağız, ortak kararlar alacağız.” dedi.

Ataşehir’in en önemli sorununun tapu olduğunu bir kez daha vurgulayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “kısa bir süre sonra Esatpaşa ve Örnek mahallerinde 3 bin 500 kişiye tapularını teslim edeceğim. Sadece bu mahallelerde değil tüm Ataşehir’de tapu sorunu olanların sorunu çözülecek ve tapuları verilecek” diye konuştu. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, ilçede 8 ayda 25 bin metrekare asfalt yapıldığını hatırlattı ve “2 yıl içinde  ilçede asfaltsız ve kaldırımsız  bir metrekare yer kalmayacak” dedi.

Galeri
Etiketler: , ,
📆 15 Ocak 2010 Cuma 14:16   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Kayışdağı’na 5 bin kişilik stad…” için bir cevap

  1. Hayri Tiryaki dedi ki:

    Bir de şu Sebze ve Meyve Halinin kaldırılması için Büyül Şehir Belediyesine baskı yaparsanız en büyük hizmeti vermiş olursunuz. Yıllardır hayatımızı karartan bu çağdışı Halin şehrin göbeğinde ne işi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR