MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » İstanbul Akvaryum’dan 4+4’lere 1+1 Hediyesi!
İstanbul Akvaryum’dan 4+4’lere 1+1 Hediyesi!


Eğitim sezonunun açılması ile birlikte hem velileri hem de öğrencileri bir telaş sarmış durumda. Okula yeni başlayanlardan, tatil psikolojisini üzerinden atamayan öğrencilere kadar her velinin aklı çocuklarında.

 

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan Florya’daki İstanbul Akvaryum, bu stresli günlerde öğrencilere özel bir fırsat sunuyor. 13 Yaş altında velisiyle gelen İstanbul Akvaryum’u ziyaret eden her iki öğrenciden bir öğrenci ücreti alınacak.  15-16 Eylül Cumartesi ve pazar günlerini kapsayan bu kampanya çocuklara okul hediyesi olacak.

 

Okula adaptasyon sorunu yaşayan çocuklar İstanbul Akvaryum’u gezerek stresten uzaklaşıp dünya denizlerinde yaşayan balıkların seyrine dalacaklar. Karadeniz’den başlayan yolculukları okyanusları geçerek yağmur ormanlarına ulaşacak.

 

 

1500 farklı türde 15000 deniz ve kara canlısını görecek öğrenciler aynı zamanda okyanusların en tehlikeli türlerinden olan köpekbalıklarını yakından izleyebilecekler. İstanbul Akvaryum’da farklı türlerde 20 tane köpek balığı bulunuyor.

 

 

 

 

Galeri
📆 14 Eylül 2012 Cuma 11:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR