MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Fenerbahçe, Flaş, Toplum » Minik Starlar Yeteneklerini Sergileyecek!
Minik Starlar Yeteneklerini Sergileyecek!


İlki geçen yıl yapılan ve yoğun ilgi ile karşılaşan Mini Star Çocuk Şenliği, bu yıl da minikleri yeteneklerini sergilemeye, büyükleri eğlenceye bekliyor. Ana Sponsor Glaxo Smith Kline ve Co Sponsor Hayat Kimya’nın katkılarıyla gerçekleşecek; tüm sanatsal, sportif, zihinsel yeteneklere açık olan 2. Mini Star Çocuk Şenliği, katılımcılara sürpriz hediyeler ve keyifli saatler vaat ediyor. Geçen yılki geliri büyük bir sosyal duyarlılıkla eğitilebilir Engelli Çocuklar Eğitim Merkezi’ne aktarılan organizasyonun bu yılki hedefi ise korunmaya muhtaç çocuklara ev ortamında bir yaşam fırsatı sunan Bolluca Çocuk Köyü’ne ve yarınların teminatı olan çocuklara eğitim bursları sağlayan LİAY Vakfı’na destek olmak.

Minikler, yeteneklerini sergileyecek…

22 Kasım 2009 Pazar günü İstanbul Green Park Hotel’de gerçekleşecek 2. Mini Star Çocuk Şenliği, 2-7 yaş arası tüm yetenekli çocuklara açık. Çocuğunuzun şarkıdan, enstrüman çalmaya, illüzyondan dans ve baleye, oyunculuk yeteneğinden, top sektirmeye ya da basket atmaya, karateden jimnastiğe, ezber ve matematik becerisine kadar sahnede uygulanabilecek bir yeteneğe sahip olması yeterli. Ancak taklit ve oryantal dans gibi çocukların yaşlarına uygun olmayan performanslar değerlendirme dışı. Katılmak isteyenlerin ise www.mini-star.org adresindeki kuponu doldurmaları gerekiyor.

2. Mini Star Çocuk Şenliği’ne 20 finalist katılacak. Finalistler yapılacak başvurular içinden “özgünlük, performans başarısı ve 5 dakikalık süreyi uygun kullanma gibi kriterlere göre ön elemeyle belirlenecek. Performansları değerlendirecek jüride ünlü isimler yer alırken ödüller ise oldukça çeşitli. Dereceye girenler, sponsor firmalardan hediye paketleri kazanacaklar. İlk üçe giren yarışmacılar Glaxo Smith Kline’dan oyun parkı, Erberk Cast Ajansı’nın kadrosunda bulunma ve Pingu’s English Club’da 1 aylık İngilizce eğitimi alma şansına sahip olurken, Luka Tours’tan Kıbrıs seyahati, Monami’den bisiklet, boya seti ve daha birçok ödül de kazanacaklar.

Bebekler Emekleyecek…

Şenliğe gelen ailelerin bebeklerinin kupon ya da ön eleme olmaksızın katılabilecekleri Molfix’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek emekleme yarışması da Mini Star Çocuk Şenliği’nin sürprizlerinden…

Emekleme yarışmasının 1.si Chicco Happy Snack mama seti, 2.si Fisher Price Türkçe konuşan aktivite masası, 3.sü ise Molfix hediye seti ile ödüllendirilecek.

Keyifli Etkinlikler ve Bol Eğlence…

Gün boyu sürecek organizasyonda, yarışmanın dışında konuk anne, baba ve çocuklara hoşça vakit geçirtecek birçok etkinlik bulunacak. Monami’den oyun hamurları ile çocukların yaratıcılığını arttıracak workshoplar, Joker’den keyifli oyuncaklar, Gymboree’den çocuklara yönelik fitness çalışmaları, Fenerbahçe Anaokulu’ndan yüz boyama etkinlikleri, Dr. Oetker’den birbirinden lezzetli muffin atölyeleri, çeşitli okullardan dans gösterileri de Mini Star Çocuk Şenliği’ne renk katacak…

Etiketler: , , ,
📆 11 Kasım 2009 Çarşamba 11:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR