Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Meteoroloji son dakika 77 ile uyarı! Kar için tarih verdi! Kar bekleyenler dikkat!

Yayınlanma:
ABONE OL

Meteoroloji son dakika uyardı. Meteoroloji genel müdürlüğü soğuk havalarla ilgili açıklama yaptı. Kar yağacak mı? İstanbul’a kar ne zaman gelecek belli oldu. İşte meteoroloji son dakika uyarıları!

30 saat yağış var!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü başta İstanbul olmak üzere bir çok ili uyardı. İStanbul’da 15 Şubat tarihi ile 16 Şubat tarihleri arasında 30 saat yağış bilgisi verdi. An itibariyle İstanbul üzerinden ağır geniş yağış kütlesi görünüyor. Poyrazla hava üşütücülüğü daha da artacak. Yarın ise son dakika uyarı verildi.

Yarın hava buz tutacak!

İstanbul için cuma günü dondurucu soğuk uyarısı yapıldı. Şu an için 7 derece olan hava sıcaklığı 16 Şubat cuma günü için 3 derece olarak aktarıldı. Meteoroloji kar ile ilgili de açıklama yaptı!

İstanbul Şubat ayı için kar beklentisini bitirdi!

Son gelen meteorolojik verilere göre İstanbul şubat ayı için kar beklentisini kapattı. İstanbul’a Şubat ayında kar yağmayacak. Ancak MArt için ayrı bir uyarı geldi.

77 ile uyarı!

Meteoroloji genel müdürdlüğü bugün için 77 il gri gökyüzü ve yağmur uyarısı yaptı. Perşembe günü 77 ilde yağmur bekleniyor.

Meteoroloji son dakika uyardı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, çığ tehlikesi ve kuvvetli yağışlar için uyarıda bulundu. Ege bölgesinde sıcaklığın 3-6 derece azalacağını ifade eden Meteoroloji, “Ülkemizin genelinde mevsim normalleri civarında, doğu bölgelerinde mevsim normellerin üzerinde seyretmeye devam ediliyor” dedi.

Gün içerisinde Ege ve Marmara yağış alacak. Ancak Doğu için kar uyarısı bir kez daha yenilendi.

Mevsim normelleri üzerinde yağış alacak iller şu şekilde!

Adıyaman

Şanlıurfa

Gaziantep

Diyarbakır

Elazığ

Malatya

Tunceli

Bingöl

Batman

Mardin

Şırnak

Hakkari

Kahramanmaraş

 

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]