Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

Merkezi Azerbaycan’da bulunan İSBAM İstanbul Şubesi Açıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

İki devlet TEK MİLLET anlayışıyla her zaman Türkiye’nin yanında olan Can Azerbaycan’da faaliyet gösteren İSBAM (Azerbeycan Respublikası, İçtimai, Siyasi Prosesler ve Beynelxalp Araştırmalar Merkezi) nin İstanbul Şubesi Çekmeköy’de açıldı.

Merkezi Azerbaycan’da bulunan İSBAM Genel Başkanı Samir Adıgözelli, yönetim kurulu olarak verdikleri kararda, İstanbul Şube Başkanlığına İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız’ı layık gördüklerini açıkladı.

#image_title

KURDELEYİ, ‘YA BİSMİLLAH’ DİYEREK KESTİLER

Çekmeköy’de yeni açılan İSBAM İstanbul Şube’ sinin açılışını Genel Başkan Samir Adıgözelli ve İstanbul Şube Başkanlığına atanan Ali Rıza Yıldız kurdelayı birlikte keserek yaptılar. Açılışta bir konuşma yapan Genel Başkan Samir Adıgözelli, Azerbaycan Karabağ savaşında ve sonrasında İstanbul’da yaptığı aktivitelerle Azerbaycan’ın haklı olduğunu tüm dünyaya basın desteğiyle gözler önüne seren Ali Rıza Yıldız’ın çalışmalarından dolayı tebrik ederek ‘İlk şubemizi Türkiye’de İstanbul’da açmanın gururunu yaşıyorum.

#image_title

Ali Rıza Yıldız başkanın bu görevi layıkıyla ve başarıyla yapacağına inanıyorum. Ali Rıza başkan bundan önce yapmış olduğu çalışmalarla bunları gözler önüne serdi, kendisini tebrik ederim, ilk şubemiz hayırlı, uğurlu olsun’ dedi.

#image_title

SÜPER PROJELERE İMZA ATACAKLAR

Derneklerinin amaçları arasında, Azerbaycan’ın başka ülkelerde tanıtımını yapmak, lobiler oluşturarak faaliyetlerini yürütmek, Azerbaycan’ın haklarını savunmak, medya, turizm ve iş dünyası ilişkilerini sağlamak olduğunu belirten İSBAM Genel Başkanı Samir Adıgözelli ‘ Ali Rıza Yıldız Başkanla önümüzdeki günlerde çok değişik aktivitelere imza atmayı planlıyoruz, bizleri takip etmeye devam edin’ şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz aylarda, Genel Başkan Samir Adıgözelli ile Ali Rıza Yıldız Başkan’ın İstanbul’ da ortaklaşa düzenledikleri etkinlikte, Azerbaycan Karabağ savaşında özveriyle, can siperhane çalışıp haber yapan Türk gazetecilere, tv kameramanlarına ve habercilere düzenledikleri ‘ZAFER GECESİ’nde ödüllendirilerek plaket vermeleri,  yerli ve yabancı basında geniş yer almış ve büyük yankı uyandırmıştı.

#image_title

ALİ RIZA YILDIZ BAŞKAN, AZERBAYCAN’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Gecenin ardından Azerbaycan’a davet edilen Başkan Ali Rıza Yıldız, Azerbaycan’da onbeş gün incelemelerde bulundu.  Aralarında Karabağ’ında bulunduğu yedi şehiri gezen Ali Rıza Yıldız, Vali, Meclis Başkanı, Milletvekilleri, Ana Muhalefet Parti Liderleri, Belediye Başkanları ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.

‘HABERCİLERİMİZ, BİRER KORKUSUZ CENGAVERLER’

İSBAM İstanbul Şube Başkanı ve İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Genel Başkanı Ali Rıza Yıldız ise yaptığı konuşmada ‘Bu işbirliği ile, önümüzdeki günlerde çok değişik proje ve aktivitelerimiz olacak. Can Azerbaycan’ın sesini tüm dünyaya duyuracağız, haklılığını da gözler önüne sereceğiz. Canı gönülle Azerbaycan-Karabağ savaşında görev yapan tüm meslektaşlarımı kutluyorum, hepsi birer ‘korkusuz cengaver’ gibi habercilik yaptılar’ dedi.

Açılışın ardından İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu yönetimi ve üyeleri ile çay içip bolca sohbet eden İSBAM Genel Başkanı Samir Adıgözelli, açılışın verdiği heyecanla dernek binasından mutlu bir şekilde ayrıldı.

İlgili Haberler

Basında Kadıköy
09 Nisan 2024
KADIKÖY BELEDİYE MECLİSİ, MESUT KÖSEDAĞI BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kadıköy Belediyesi’nin 31 Mart yerel seçimler sonucunda oluşan yeni meclisinin ilk toplantısı Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında gerçekleşti. Kadıköy Belediye Meclisi yeni döneminin ilk toplantısını yaptı. Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında 9 Nisan Salı günü Kozyatağı Kültür Merkezi’nde bulunan Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya siyasi partilerin ilçe başkanları ve Kadıköylüler katıldı. Meclisin ilk toplantısında Meclis […]

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen görevine başladı Saba Tümer, programının […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel […]